Zero

Zero

Minimalizm w najlepszym wydaniu. Wysokiej jakości ceramika sanitarna o prostych, czystych liniach będzie niezwykłą ozdobą w każdej nowoczesnej łazience. Ponadczasowe, geometryczne kształty umywalek to świetne rozwiązanie do każdego stylowego wnętrza.
Umywalka stawiana na blat CeraStyle Zero 071600

Jej ponadczasową formę dopasujemy do aranżacji w stylu skandynawskim, glamour, nowoczesnym czy minimalistycznym. Wtedy o charakterze wnętrza decydują dodatki, takie jak odpowiednio dobrana bateria nablatowa. Stylową przestrzeń możemy podkreślić armaturą o oryginalnym wykończeniu, np. pozłacaną lub czarną baterią.

Piękno tkwi w prostocie

Łazienka w szarościach i jasnym marmurze z nablatowymi umywalkami Zero

Minimalistyczna misa nablatowa o średnicy 46 cm i wysokości 13.5 cm to wyjątkowa umywalka do nowoczesnych wnętrz.

ciekawe pomysły

Jak łączyć designerskie umywalki z baterią? Wybierając baterię nablatową do umywalek tego typu musimy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu wysokości. Jeśli wylewka znajdzie się za niski nad rantem ceramiki, mycie rąk będzie niekomfortowe lub niemożliwe, ponieważ nie będziemy w stanie włożyć dłoni pod strumień wody. Jeśli wybierzemy baterię za wysoką, woda będzie chlapała na meble i łazienkową podłogę. Optymalna, najbardziej komfortowa bateria nablatowa ma wylewkę umieszczoną na wysokości ok. 15 cm ponad brzegiem umywalki.

Umywalki stawiane na blat