Zero

Marka CeraStyle

CeraStyle Zero

Minimalizm w najlepszym wydaniu. Wysokiej jakości ceramika sanitarna o prostych, czystych liniach będzie niezwykłą ozdobą w każdej nowoczesnej łazience. Ponadczasowe, geometryczne kształty umywalek to świetne rozwiązanie do każdego stylowego wnętrza.
Łazienka w drewnie z umywalkami nablatowymi CeraStyle Zero
 
Zero
Marka Excellent
sprawdź
CeraStyle Zero 071600
Umywalka stawiana na blat, 46 cm
sprawdź
CeraStyle Zero 071600
Umywalka stawiana na blat, 46 cm
sprawdź

Umywalki stawiane na blat

Umywalka stawiana na blat, 46 cm

 
Umywalka stawiana na blat CeraStyle Zero 071600

Jej ponadczasową formę dopasujemy do aranżacji w stylu skandynawskim, glamour, nowoczesnym czy minimalistycznym. Wtedy o charakterze wnętrza decydują dodatki, takie jak odpowiednio dobrana bateria nablatowa. Stylową przestrzeń możemy podkreślić armaturą o oryginalnym wykończeniu, np. pozłacaną lub czarną baterią.

Piękno tkwi w prostocie

Łazienka w szarościach i jasnym marmurze z nablatowymi umywalkami Zero
Łazienka w odcieniach bieli i szarości. Wyposażona nowoczesną kabiną walk-in New Modus z przezroczystą szybą. Obok szafki z szufladami wiszące i 2 okrągłe umywalki Zero marki Cerastyle.

Minimalistyczna misa nablatowa o średnicy 46 cm i wysokości 13.5 cm to wyjątkowa umywalka do nowoczesnych wnętrz.

ciekawe pomysły

Jak łączyć designerskie umywalki z baterią? Wybierając baterię nablatową do umywalek tego typu musimy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu wysokości. Jeśli wylewka znajdzie się za niski nad rantem ceramiki, mycie rąk będzie niekomfortowe lub niemożliwe, ponieważ nie będziemy w stanie włożyć dłoni pod strumień wody. Jeśli wybierzemy baterię za wysoką, woda będzie chlapała na meble i łazienkową podłogę. Optymalna, najbardziej komfortowa bateria nablatowa ma wylewkę umieszczoną na wysokości ok. 15 cm ponad brzegiem umywalki.