Elite

Kolekcja CeraStyle

Elite

Elite to zestaw wyjątkowych umywalek o designerskim kształcie. W kolekcji znajdziemy ceramikę w 4 rozmiarach, z których łatwo dopasujemy najlepszy do swojego wnętrza. Te unikalne produkty mają tylko 16.5 i 17 cm całkowitej głębokości, dzięki czemu idealnie nadają się do montażu na szafkach łazienkowych. Funkcjonalność i elegancja wyróżniają gamę Elite na tle innych kolekcji.
Umywalka ELite.jpg

Do każdego wnętrza

5 designerskich modeli umywalek z gamy Elite to produkty wyróżniające się nowoczesnym kształtem. Dopracowana, miękka linia bryły o cienkich ściankach sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Płytkie misy nadają się do montażu ściennego oraz do ustawienia na blacie czy łazienkowej szafce. Modele posiadają otwór przelewowy oraz korek typu klik-klak.

Umywalka ELite.jpg

Biała ceramika jest zawsze dobrym wyborem do łazienki, niezależnie od stylu wnętrza. Świeża, śnieżna biel szkliwionej powłoki będzie długo cieszyć nasze oko nieskazitelnym wyglądem.

Umywalka meblowa 100 cm CeraStyle Elite
Umywalka meblowa 100 cm CeraStyle Elite

Umywalki otworem przelewowym mają fabrycznie przygotowane wpusty montażowe dla baterii sztorcowych. Ten model będzie świetnie wyglądał zestawiony z równie designerską armaturą o geometrycznej linii z uchwytem typu pin.