Olive

Marka CeraStyle

CeraStyle Olive

Seria Olive to wyjątkowe formy do nowoczesnych wnętrz. Unikalna ceramika sanitarna o miękkich, designerskich kształtach, będzie idealnym dopełnieniem najbardziej stylowych łazienek. To propozycje dla osób ceniących sobie dobre wzornictwo i funkcjonalność zamknięte w jednej bryle.
Umywalka Cersastyle Olive na tle kolekcji Azario Ester
 
Azario Ester Agro
Płytka ścienna mat, 25x75 cm
sprawdź
Excellent Oxalia AREX.9002CR
Bateria umywalkowa wysoka
sprawdź
CeraStyle Olive 071300-u
Umywalka stawiana na blat, 75 cm
sprawdź
Ester
Marka Azario
sprawdź

Umywalki stawiane na blat

-18%
CeraStyle Olive 071300-u

Umywalka stawiana na blat, 75 cm

1 388,70 PLN 1 138,70 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

cerastyle_olivegaleria zdjecie.jpg

Łazienkowe dzieła sztuki

Umywalka stawiana na blat CeraStyle Olive 071300-u

Niewątpliwą zaletą umywalek Olive jest wysokiej jakości ceramika, z której wykonany jest produkt. Jej śnieżnobiała powierzchnia na długo pozostanie piękna i błyszcząca. Materiał jest odporny na szorowanie i działanie chemicznych środków czystości, nie ulega odbarwieniom i dobrze znosi szok temperaturowy.

ciekawe pomysły

Do umywalek stawianych na blat możemy wybrać dwa rodzaje baterii łazienkowej: wiszącą lub stojącą. Świetnie sprawdzą się zestawy podtynkowe z okrągłą wylewką. Montując ją nad górną krawędzią ceramiki, powinniśmy zachować od 25 do 35 cm odległości, dla spełnienia ergonomicznych standardów użytkowych. Odległości w łazience powinniśmy jednak personalizować – w łazienkach osób wysokich lepiej trzymać się górnych widełek odległości, aby uniknąć niekomfortowego pochylenia podczas mycia rąk.