One

Marka CeraStyle

CeraStyle One

Seria One zachwyca nowoczesnym podejściem do klasycznych form ceramiki nablatowej. Umywalki o miękkich, zaokrąglonych kształtach sprawdzą się w każdym stylowym wnętrzu. Do wyboru mamy modele z klasyczną baterią sztorcową oraz bez otworu, do których możemy dopasować eleganckie rozwiązania podtynkowe. Ceramiczne umywalki wysokiej jakości to piękne rozwiązanie na lata.
Umywalka blatowa CeraStyle One 076000-u
 

Umywalki stawiane na blat

-18%
CeraStyle One 076000-u

Umywalka stawiana na blat, 46 cm

626,10 PLN 513,40 PLN

Dostępność: 3 szt.

-18%
CeraStyle One 076100

Umywalka stawiana na blat, 46 cm

638,40 PLN 523,50 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Umywalka stawiana na blat, 67 cm

 
-18%
CeraStyle One 076300-u

Umywalka stawiana na blat, 46 cm

613,80 PLN 503,30 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Umywalka stawiana na blat, 42 cm

 

Umywalka stawiana na blat, 67 cm

 

Umywalka stawiana na blat, 55 cm

 
Cerastyle One umywalka nablatowa

Wokół dobrych pomysłów

One to produkty dopracowane pod każdym względem. Modele z otworem na baterię posiadają obok praktyczną przestrzeń odstawcza na kosmetyki czy akcesoria łazienkowe. Dzięki temu w pełni wykorzystamy powierzchnię w niewielkich łazienkach.

ciekawe pomysły

Umywalki z gamy One możemy wykorzystać we wnętrzach w różnym stylu i rozmiarze. Płytkie misy wyglądają oryginalnie i lekko, jednak pozostają w pełni funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Dobrze skomponują się zarówno z łazienkowym meblem, jak i kamiennym lub drewnianym blatem. Zestawione z nowoczesną baterią będą doskonałą ozdobą każdego wnętrza.

Aranżacja z umywalką Cerastyle One

Umywalki wykonane są z trwałej, odpornej na codzienne użytkowanie ceramiki. Jej powierzchnia jest niewrażliwa na zmiany temperatury, przebarwienia i chemię łazienkową, dzięki czemu na długo pozostanie piękna i estetyczna.

Trzy z modeli w gamie One to produkty bez otworów montażowych na baterie. To dekoracyjne warianty umywalki o cienkim, delikatnym rancie. Dobierając baterię stawianą na blat, szukajmy równie ozdobnych, dekoracyjnych modeli. Świetnie wyglądają zestawione z produktami łazienkowymi o równie płynnych, zaokrąglonych liniach.

Zainspiruj się

Baterie umywalkowe montowane na blacie
W nowoczesnych łazienkach coraz częściej wybieramy baterie montowane na blacie szafki łazienkowej. Czy warto wybrać ten model...
czytaj więcej
Zalety podtynkowych baterii umywalkowych
W nowoczesnych łazienkach chętnie decydujemy się na armaturę podtynkową – świetnie sprawdza się w minimalistycznych aranżacjach...
czytaj więcej

Umywalki One nie posiadają otworów montażowych, co daje sporą swobodę aranżacyjną. Poznaj zalety baterii blatowych oraz ściennych i wybierz model najlepszy do swojej łazienki.