Anova

Marka CeraStyle

CeraStyle Anova

Design i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Ceramiczne umywalki Anova to praktyczne modele wiszące lub do sparowania z łazienkowym meblem. Modele dostępne są w rozmiarach 100x50x17,5 cm oraz 80x49,5x17,5 cm. Centralnie położona misa z szerokim rantem tworzy praktyczną powierzchnię odstawczą. Umywalki posiadają otwory na baterie sztorcowe.
Umywalka meblowa Cerastyle Anova
 
Anova
Marka CeraStyle
sprawdź
CeraStyle Anova 090700-u
Umywalka meblowa, 80 cm
sprawdź

Umywalki meblowe

-18%
CeraStyle Anova 090700-u

Umywalka meblowa, 80 cm

884,40 PLN 725,20 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Umywalka meblowa, 100 cm

 

Nowocześnie i wyraziście

Umywalki z kolekcji Anova to doskonała propozycja do łazienek utrzymanych w nowoczesnym stylu. Wyraziste, geometryczne kształty sprawią, że Wasza umywalka będzie czymś więcej niżt tylko elementem wystroju.

Zainspiruj się

Łazienka w stylu nowoczesnym
Styl nowoczesny przełamuje konwencje. W nowoczesnej łazience pojawiają się mocne, ciemne kolory, wyraźne wzory lub nieoczywiste...
czytaj więcej
Czarne baterie łazienkowe
Chwilowa moda, czy trend, który zagości w aranżacji łazienek na stałe? Czarna armatura jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych...
czytaj więcej

Do umywalki potrzebujemy jeszcze odpowiedniej baterii. Biała umywalka stworzy doskonały duet z czarną lub złotą baterią stojącą — sprawdż, jak wybrać najlepsze modele i na co zwrócić uwagę przed zakupem. Nie masz pomysłu na wnętrze? Poznaj najciekawsze inspiracje na łazienki w stylu nowoczesnym!