Lal

Kolekcja CeraStyle

Lal

Lal to nowoczesna kolekcja umywalek blatowych do wyjątkowych wnętrz. Ceramika o miękkich kształtach dostępna jest w 4 wariantach, dzięki czemu znajdziemy najlepsze rozwiązanie do swoich wnętrz. Wysoka jakość wykonania i unikalny design serii Lal sprawia, że nawet w małej łazience poczujesz się jak w luksusowym salonie kąpielowym.
Umywalka meblowa CeraStyle Lal 072700-u

Designerska łazienka

Te wyjątkowe umywalki zostały wykonane z trwałej mieszanki ceramicznej, która zapewnia im nieskazitelną biel i wysoki połysk. Ich powierzchnia na długo pozostanie estetyczna, odporna na przebarwienia i zarysowania spowodowane codziennym użytkowaniem.

umywalka Cerastyle Lal w zbliżeniu bez stopy
 
Aranżacja umywalka CeraStyle Lal z nogą na blacie
 

Umywalki z serii Lal możemy zamontować na blacie na dwa sposoby. Charakterystyczna stopa umywalki może być schowana w blacie, ale można ją także unieść wyżej ponad blat. W ten sposób umywalka prezentuje się w całej okazałości.

Umywalka CeraStyle Lal 072200-u

Zaletą produktów z serii Lal jest dopracowane w każdym szczególe wzornictwo. Umywalki wyposażone są w praktyczną, ceramiczną zaślepkę syfonu, która podkreśla ich nowoczesny design.

Aranżacja umywalka meblowa CeraStyle Lal 072300-u
Umywalka CeraStyle Lal 072300-u
Lal
Lal
Kolekcja CeraStyle
sprawdź
CeraStyle Lal 072300-u
CeraStyle Lal 072300-u
Umywalka wpuszczana w blat, 70 cm
sprawdź

Asymetryczny kształt misy tworzy praktyczną przestrzeń odstawczą, na której możemy umieścić elegancką mydelniczkę. Produkty pasują do aranżacji wnętrz w wielu stylach, np. nowoczesnym lub skandynawskim. Charakter wnętrza możemy podkreślić baterią sztorcową o dopasowanym, stylizowanym kształcie.