Ibiza

Ibiza

W serii Ibiza znajdziemy wyjątkowe propozycje do nowoczesnych łazienek. W bogatej ofercie znajdują się deski sedesowe z dedykowanymi akcesoriami, bidety i umywalki. Funkcjonalna i nowoczesna ceramika o unikatowym designie najlepiej uzupełni stylizację wyjątkowych wnętrz w każdym stylu. Z kolekcją Ibiza kompleksowo wyposażymy małe i duże łazienki.
cerastyle_ibiza.jpg
Umywalki świetnie komponują się z drewnianymi blatami łazienkowymi.
Umywalka meblowa CeraStyle Ibiza 050500-u

Design i funkcja

Umywalki meblowe Ibiza wyróżniają się unikalnym designem. Trzy praktyczne modele z szerokim rantem i centralnie umieszczoną misą zapewniają wygodną powierzchnię odstawczą, z której możemy korzystać podczas codziennych czynności toaletowych. Umywalki mają odpowiednio 100, 80 oraz 60 cm szerokości i 51 cm głębokości, dlatego łatwo dopasujemy do nich szafkę łazienkową lub praktyczny blat.

cerastyle_ibiza_2.jpg
Umywalki meblowe to praktyczne rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń w łazience.

Higiena i bezpieczeństwo

Miska sedesowa wisząca CeraStyle Ibiza Rimless 18900
CeraStyle Ibiza Rimless 18900

Nowoczesna toaleta Ibiza Rimless wykonana jest w technologii bezkołnierzowej. Jej kształt zapewnia lepszą dbałość o higienę, zapobiega namnażaniu się bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów w niedostępnych zakamarkach muszli i chroni przed gromadzeniem się kamienia. Dla jeszcze lepszej czystości możemy wybrać wariant toalety Ibiza Rimless wyposażony w praktyczną funkcję bidetu.

Toalety mają zestaw montażowy w komplecie. Dzięki ukrytym mocowaniom możemy w pełni docenić nowoczesny, designerski kształt ceramiki. Miska ustępowa przystosowana jest do spłukiwania max. 3/l litrów.

Do misek Ibiza pasuje wolnoopadająca deska sedesowa Ibiza Slim z trwałego tworzywa Duroplast. Metalowe zawiasy z funkcją łatwego wypinania pozwolą jeszcze lepiej zadbać o higienę strefy toaletowej.