Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Biała bateria zlewozmywakowa z serii Franke Sirius
Onyksowa bateria z chromowanymi elementami Franke Sirius
Czarny zlewozmywak z chromowaną baterią Franke Lula
Onyksowy zlewozmywak z kolekcji Franke Sirius
Onyksowa bateria zlewozmywakowa z kolekcji Franke Pola

POLECANE KOLEKCJE

Czarny zlewozmywak z chromowaną baterią Franke Lula

MARKA FRANKE

W ofercie marki Franke odnajdziemy wiele produktów, które pomogą nam urządzić kuchnię i łazienkę. Baterie kuchenne, zlewy, płyty grzewcze, piekarniki, okapy kuchenne, baterie prysznicowe i wiele, wiele innych – produkty powstałe zgodnie z najnowszymi trendami chętnie goszczą w domach oraz inwestycjach komercyjnych na całym świecie.

STRONA PRODUCENTA

Baterie kuchenne Franke

Firma Franke ma w ofercie baterie ze stali szlachetnej. Znajdziemy tu modele pasujące do każdego stylu aranżacyjnego oraz kuchni o różnorodnym przeznaczeniu – zarówno prywatnych, lokali komercyjnych oraz przestrzeni inwestycyjnych. W ofercie Franke dostępne różne typy baterii – z wylewką stałą, składaną, wyciąganą, z funkcją prysznica lub ruchomą. Baterie Franke z litej stali szlachetnej pasują do kuchni w każdym stylu. Doskonale komponują się z materiałami stosowanymi w aranżacjach wnętrz - kamieniami, drewnem i różnymi rodzajami okładzin. 


Jakie rodzaje baterii są dostępne w ofercie Franke?


Stała wylewka to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie do klasycznych zlewozmywaków jedno i dwukomorowych. Baterie Ferro mają szeroki zakres obrotu, d 120o do 360o , dzięki czemu łatwo zmyć, spłukać i napełnić różnego rodzaju naczynia.


Wyjmowana wylewka -Baterie z wyciągania wylewką zapewniają wysoki komfort zmywania i przygotowywania posiłków. Dzięki wyjmowanej wylewce łatwo umyjemy naczynia i produkty spożywcze.


Wyciągana wylewka z funkcją prysznica – regulacja strumienia wody i większy zasięg baterii sprawia, że praca w kuchni stanie się prawdziwą przyjemnością.


Ruchoma wylewka – to modele wyposażone w elastyczne węże i praktyczne sprężyny. Są wygodne w użytkowaniu i pięknie prezentują się przy nowoczesnym zlewozmywaku.

Bestsellerowe produkty Franke

Zlewozmywak Franke granitowy

Zlewozmywaki Franke są wykonane z tworzywa Faragranit+, czyli mieszanki naturalnego kwarcu i spoiw akrylowych. Dodatki nadają mieszance odporność na uszkodzenia i trwałość. Są odporne na  Zlewozmywaki z Faragranitu są dostępne w 11 kolorach.

Baterie do zlewozmywaków granitowych
Doskonałe parametry użytkowe, wyjątkowe wzornictwo zlewów granitowych sprawia, że coraz częściej decydujemy się na ich zakup do swojej kuchni. Do zlewozmywaka...
czytaj więcej

Do zlewu granitowego potrzebujemy odpowiedniej baterii - sprawdź, jak dopasować ją do estetyki urządzenia i wybrać najlepsze funkcjonalności.

Zlewy granitowe Franke

Zlewy stalowe Franke

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl