K300

Marka Grohe

Grohe K300

Gładka linia i miękkie, zaokrąglone krawędzie zlewozmywaków K300 idealnie uzupełni wnętrze każdej nowoczesnej kuchni. Wybierz któryś z wariantów jedno lub dwukomorowych, wyposażonych w ergonomiczny ociekacz. Wszystkie modele nadają się do dwustronnego montażu. Nowoczesny automatyczny system odpływowy i bogata gama akcesoriów tylko dodają do wygody i funkcjonalności tych sprzętów.
Nowoczesny design Grohe K300
 
K300
Marka Grohe
sprawdź
Grohe K300 31565SD0
Zlewozmywak z baterią kuchenną
sprawdź

Zlewy stalowe

Zlewozmywak stalowy 86x50 cm

 

Zlewozmywak stalowy 97x50 cm

 

Zestawy zlew + bateria

Zlewozmywak z baterią kuchenną

 

Innowacyjne rozwiązania

Grohe jest marką znaną i cenioną na rynku. Słynie ze swojej jakości wykonania oraz trwałości produktów. Producent po raz kolejny udowadnia, że nie są to opinie bezpodstawne, prezentując serię K300. Zlewozmywaki, wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają innowacyjne rozwiązania. Dzięki specjalnemu systemowi komorę można opróżnić bez wkładania ręki w wodę. Z kolei o komfort słuchowy zadba warstwa izolacyjna Grohe Whisper, która jest umieszczona pod zlewem. Redukuje ona dźwięki uderzającej wody, co poprawi komfort podczas zmywania. Produkty są kompletne, posiadają syfon w zestawie, który umożliwi nam szybki i bezproblemowy montaż. O tę kwestię producent zadbał również poprzez umożliwienie montażu baterii z obu stron, wybór należy do nas jaka opcja bardziej nam odpowiada.

Nowoczesny design Grohe K300
Nowoczesny zlewozmywak ze stali nierdzewnej Grohe K300. Fot. Grohe
K300
Marka Grohe
sprawdź
Grohe K300 31565SD0
Zlewozmywak z baterią kuchenną
sprawdź

Z dbałością o szczegóły

Seria Grohe K300 została stworzona z myślą o nowoczesnych trendach. Występuje w wariantach z 1 i 1,5 komory o gładkich i zaokrąglonych krawędziach. Wśród innych opcji dostępnych na rynku wyróżnia je stal nierdzewna o wyższej jakości, niż ta, jaką narzucają standardy i normy. Posiadają wysoką zawartość procentową niklu i chromu. Uzyskana w ten sposób stal posiada jasny kolor oraz jest odporna na rdzę i korozję. Zlewozmywaki zostały wykończone technologią Grohe Satin Finish. Oznacza to, że zostały poddane opatentowanej technice szczotkowania za pomocą specjalnych roślinnych włókien. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że struktura produktu jest gładsza i mniej porowata zatem jest trwalsza oraz łatwiejsza w czyszczeniu.