Escuadra

Marka Roca

Roca Escuadra

Escuadra to kolekcja produktów o wyjątkowych, geometrycznych liniach. To wolnostojąca bateria wannowo-prysznicowa ze zintegrowanym zestawem prysznicowym. Perfekcyjna dbałość o szczegóły i wysokiej jakości system oszczędzania wody i energii CLICK ®️ sprawiają, że jest doskonałym produktem do nowoczesnych wnętrz.
Bateria wannowo-natryskowa Roca Escuadra
 

Bateria stojąca Roca Escuadra

Bateria do wanny wolnostojącej o modnych, geometrycznych liniach. Model Roca Escuadra jest wyposażony w zestaw natryskowy — słuchawka pozwoli na dokładne umycie wanny i spłukanie włosów po kąpieli. Dzięki temu strefa kąpielowa będzie niezwykle funkcjonalna i komfortowa.

Bateria wolnostojąca do wanny Roca Escuadra jest wyposażona w System oszczędzania wody i energii CLICK ®, dzięki czemu zmniejszymy opłaty eksploatacyjne, a łazienka stanie się ekologiczna. Powłoka Evershine zapewnia łatwe utrzymanie baterii w czystości.

Zainspiruj się

Wybieramy wannę wolnostojącą
Wanny wolnostojące są synonimem luksusowych wnętrz. Ciekawe formy nadają ton naszej łazience, podkreślają wyjątkowy charakter...
czytaj więcej
Łazienka w klimacie spa
Współczesna łazienka to nie tylko miejsce podstawowej higieny i pielęgnacji ciała. Coraz częściej staje się też przestrzenią...
czytaj więcej

Wolnostojące wanny nadają łazience niezwykle luksusowy klimat. Wnętrze wyposażone w ten rodzaj armatury stanie się domowym SPA, dlatego do baterii Roca Escuadra warto dopasować odpowiedni model wanny wolnostojącej. Wybierzmy model o formie i rozmiarach najlepiej pasujących do naszej łazienki.