Vena

Marka Vijo

Vijo Vena

Płytki Vena to piękna ceramika ścienna, inspirowana najmodniejszymi trendami. Powierzchnie imitujące wygląd drewna w 2 odcieniach wprowadzą do aranżacji rysunek naturalnego materiału. Płytki mają formaty 30x60 cm i doskonale uzupełnią wystrój łazienki, kuchni czy salonu w stylu. Drewno pasuje do wielu stylów wnętrzarskich i na długo pozostanie ponadczasowo piękne.
Jasna łazienka w beżu i brązie Vijo Vena
 
Vijo Vena Beige
Płytka ścienna, 30x60 cm
sprawdź
Vijo Vena Brown
Płytka ścienna, 30x60 cm
sprawdź
IÖ Tromso
Wanna wolnostojąca, 159,2x70,5 cm
sprawdź
Vena
Marka Vijo
sprawdź
Azario Aricone Bianco 60x60
Płytka podłogowa mat, 60x60 cm
sprawdź
IÖ Aurora
Bateria wolnostojąca, 85 cm, chrom
sprawdź
IÖ Lorient D60 0D2S L1408 white
Zestaw szafka + umywalka, 60x46x50 cm
sprawdź

Płytki ścienne

Płytka ścienna, 30x60 cm

 

Płytka ścienna, 30x60 cm

 

Zainspiruj się naturą

Ceramiczne płytki ścienne o klasycznym, prostokątnym formacie to zawsze dobry wybór do małych i dużych łazienek. Jasny rysunek drewna w dwóch odcieniach Vijo Vena Beige oraz Vijo Vena Brown możemy połączyć ze sobą lub z płytkami w kolorze beżu lub ponadczasowej bieli. Doskonale wyglądają również połączone z jasną szarością. Stworzymy przytulne i eleganckie wnętrza inspirowane estetyką skandynawską.

Biel i drewno w łazience
Nieodłącznie związany ze stylem skandynawskim, duet bieli i drewna od lat chętnie gości w naszych domach. Przedstawiamy kilka...
czytaj więcej
Płytki drewnopodobne – propozycje marki Azario
Drewno nie przestaje być modne we współczesnych wnętrzach. Szukamy drewnianych mebli, podłóg, okładzin czy dodatków wykonanych...
czytaj więcej

Poznaj ciekawe pomysły na łazienki z wykorzystaniem płytek drewnopodobnych Vijo Vena. Płytki to dobry wybór również do kuchni lub przedpokoju, w którym zależy nam na trwałym i estetycznym wykończeniu ścian.