Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Nameless NAM-50/90C12
Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Nameless NAM-50/90C12 rys techniczny
kolekcja
Instal-Projekt Nameless NAM-50/90C12
Grzejnik łazienkowy, 50x90 cm, szary/graphite (C12)
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
Brak produktu w magazynie Zainteresował Cię? Skontaktuj się z nami.
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Typ:
Dekoracyjny, Drabinkowy
Wysokość:
930 mm
Szerokość:
500 mm
Głębokość:
94-104 mm
Kształt:
Prostokątny
Układ:
Pionowy
Materiał:
Stal
Kolor:
Szary
Rozstaw podłączeń:
50 mm
Podłączenie:
Dolne
Moc:
355 W
Max. ciśnienie robocze:
0,4 Mpa
Temperatura maksymalna:
95 C
Pojemność:
3,4 l
Waga:
13,9 kg
Zalecana moc grzałki
300 W