Beżowe płytki - pomysł na ponadczasową łazienkę

Beżowe płytki - pomysł na ponadczasową łazienkę

Beżowe płytki wprowadzają do wnętrz łagodny, uspokajający nastrój. W połączeniu z oryginalnymi dekorami, mozaikami i płytkami strukturalnymi pomogą stworzyć nam ponadczasowy projekt łazienki. Przyglądamy się wybranym kolekcjom marki Tubądzin, podpowiadamy, jak zaaranżować łazienkę w beżowej tonacji kolorystycznej.
3:00 min
0
0

Jasne, beżowe kolekcje śmiało możemy zaliczyć do klasyki, która nie wychodzi z mody. Neutralna kolorystyka, ciepłe odcienie od lat chętnie goszczą w naszych domach. Beżowe płytki zastosowane w naszej łazience mogą stać się punktem wyjściowym do aranżacji całego domu. Zachowując konsekwencję kolorystyczną w każdym, projektowanym pomieszczeniu stworzymy spójne, przytulne wnętrze, do którego z łatwością dobierzemy pozostałe materiały wykończeniowe. W ofercie marki Tubądzin odnajdziemy wiele, zróżnicowanych kolekcji, które pomogą nam stworzyć aranżację dopasowaną do naszych potrzeb i stylu panującego we wnętrzu.

Autor:
Redakcja
Data:
07.04.2020
Aktualizacja:
25.03.2022

Perlato - łagodna kolorystyka

W kolekcji Perlato odnajdziemy dwa kolory płytki bazowej: grey oraz jasmine, płytkę strukturalną mozaikę, listwę dekoracyjną oraz płytki podłogowe. Płytki ścienne w formacie 29,8 x 59,8 tworzą we wnętrzu delikatne tło dla pozostałego wyposażenia: mebli łazienkowych, ceramiki. Wyjątkowa płytka Tubądzin Perlato jasmine STR z przestrzennym, inspirowanym falą wzorem wprowadza do wnętrza ciekawy akcent. Na szczególną uwagę zasługuje także geometryczna mozaika, która wpisuje się w obecne trendy. Mozaika Tubądzin Perlato łączy w sobie matowe i połyskujące elementy, które przy odpowiednim oświetleniu wprowadzają do wnętrz niepowtarzalny efekt.

Stonowane klimaty Tubądzin Perlato
Listwy ścienne i mozaika to drobne akcenty, które wpływają na ogólną aranżację naszego wnętrza. Połyskujące elementy współgrają z armaturą i pozostałym wyposażeniem. Fot. Tubądzin
Tubądzin Perlato grey
Płytka ścienna, 29,8x59,8 cm
sprawdź
Tubądzin Steel 14
Listwa ścienna, 5x59,8 cm
sprawdź
Tubądzin Perlato jasmine STR
Płytka ścienna, 29,8x59,8 cm
sprawdź
Perlato
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Perlato mozaika
Mozaika ścienna, 29,6x29,8 cm
sprawdź
Tubądzin Perlato jasmine
Płytka ścienna, 29,8x59,8 cm
sprawdź
Tubądzin Santos wood LAP
Płytka podłogowa, 22,3x89,8 cm
sprawdź

Veridiana - oryginalna mozaika

W kolekcji Veridiana odnajdziemy wiele elementów, dzięki którym możemy stworzyć różnorodne projekty wnętrz. Płytki bazowe dostępne są w formacie 29,8 x 74,8 cm, do wyboru mamy dwie, gładkie płytki oraz jedną strukturalną z charakterystycznymi, poziomami pasami. Całość kolekcji uzupełniają dwa dekory i geometryczna mozaika. Delikatną fakturę płytki podkreśli odpowiednie oświetlenie. Dobrze sprawdzą się taśmy LED, które równomierne oświetlą całą powierzchnię płytki, podkreślając jej trójwymiarową powierzchnię.

Kolekcja płytek Tubądzin Veridiana
Delikatne płytki z kolekcji Veridiana możemy połączyć z dodatkami w ciemnym kolorze. Fot. Tubądzin
Tubądzin Veridiana beige STR
Płytka ścienna, 29,8x74,8 cm
sprawdź
Tubądzin Veridiana beige
Dekor ścienny, 29,8x74,8 cm
sprawdź
Tubądzin Veridiana beige
Płytka ścienna, 29,8x74,8 cm
sprawdź
Veridiana
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Veridiana beige
Płytka podłogowa, 59,8x59,8 cm
sprawdź
Mozaika Tubądzin Veridiana beige
Mozaika w łazience to subtelna dekoracja, która nadaje ton całemu wnętrzu. Fot. Tubądzin
Tubądzin Veridiana beige
Mozaika ścienna, 30,5x30,3 cm
sprawdź
Tubądzin Veridiana beige
Płytka ścienna, 29,8x74,8 cm
sprawdź
Veridiana
Marka Tubądzin
sprawdź

Nursa - geometryczny wzór

Kolekcja Nursa to uniwersalny format płytki 29,8x74,8 cm połączony z ciepłą, przyjemną kolorystyką beżu i delikatnych szarości. Kolekcja oparta jest na geometrycznych motywach, które podkreślają płytki strukturalne, dekoracyjne listwy oraz mozaika. Modny, geometryczny trend, chętnie stosowany w nowoczesnych aranżacjach nada naszej łazience nowoczesny charakter. Wszystkie elementy w kolekcji mają połyskującą powierzchnię, która optycznie powiększy każdą przestrzeń.

nursa cover.jpg
Wiele elementów w kolekcji Nursa pozwala nam na tworzenie ciekawych kompozycji. Fot. Tubądzin

Fiorino - klasyczny wybór

Kolekcja Fiorino inspirowana jest pięknem naturalnego materiału. Klasyczne połączenie jasnych, beżowych odcieni z wyrazistym brązem i połyskującą powierzchnią, to pomysł na ponadczasowe aranżacje. Kolekcję Fiorino uzupełniają wyraziste dekoracje: kontrastowa mozaika i dekor ścienny z geometrycznym motywem. Dzięki dedykowanej płytce podłogowej w formacie 45x45 cm stworzymy kompleksową aranżację naszej łazienki.

Beżowa aranżacja Tubądzin Fiorino
Kolekcja Fiorino to klasyczne połączenie beżowej i brązowej kolorystyki. Fot. Tubądzin
Tubądzin Fiorino
Płytka podłogowa, 45x45 cm
sprawdź
Tubądzin Fiorino
Płytka ścienna, 30,8x60,8 cm
sprawdź
Fiorino
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Fiorino mozaika
Mozaika ścienna, 30x30 cm
sprawdź
Tubądzin Fiorino listwa
Listwa ścienna, 7,3x60,8 cm
sprawdź
Tubądzin Fiorino dekor
Dekor ścienny, 30,8x60,8 cm
sprawdź

Grupa Tubądzin jest jednym z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce, która od lat wyznacza trendy wzornicze. Wszystkie produkty wytwarzane są z najwyżej jakości surowców, przy pomocy najnowszych technologii. W parze z wysoką jakością idzie dopracowane wzornictwo, które może znaleźć zastosowanie w każdej, projektowanej przestrzeni.

Podobne artykuły

Płytki z motywem roślinnym
Motywy roślinne chętnie pojawiają się w naszych wnętrzach. Warto wprowadzić odrobinę natury także do naszej łazienki, wybierając...
czytaj więcej
Kolory natury w kolekcji Organic Matt
Kolekcja Organic Matt czerpie inspiracje wprost z przyrody. Wyrazista struktura, połączona z matowym wykończeniem tworzy...
czytaj więcej