Architekcie, odkryj korzyści współpracy

Architekcie, odkryj korzyści współpracy

Jesteś architektem, projektantem wnętrz? Chcesz dotrzeć do nowych klientów, szukasz wygodnych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie pracowni? Sprawdź, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.
2:00 min
0
0

Domni.pl łączy funkcje nowoczesnego sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek oraz portal wnętrzarski. Chcemy inspirować do zmian, wierzymy, że dobrze urządzone wnętrza mają wpływ na nasze codzienne życie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. 


Wiele wnętrz nie powstałoby bez udziału architektów i projektantów wnętrz. Wiemy, że twórcy poszukują sprawdzonych rozwiązań, gwarancji dostępności towaru, szybkich dostaw. Udana współpraca między dostawcą a architektem pozwala sprawnie zaplanować cały proces inwestycyjny, oszczędza czas i pieniądze. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które na co dzień zajmują się projektowaniem wnętrz, oferując możliwość współpracy na wielu płaszczyznach.

współpraca z architektem grafiki (1)-min.png


  • Oferujemy możliwość założenia bezpłatnego profilu profesjonalisty i prezentacji portfolio, dotarcie do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. 


  • Wspieramy projektantów, wspólnie tworzymy wartościowe treści: artykuły, wywiady, poradniki. W swoich publikacjach często skupiamy się na wybranych realizacjach, które mogą być inspiracją dla innych. 


  • Prezentujemy projekty na social mediach Domni.  
Z instagrama.png
współpraca z architektem grafiki (6)-min.png
  • W naszym sklepie odnajdziecie produkty niezbędne do kompleksowego wyposażenia łazienki: płytki, armaturę, ceramikę, meble łazienkowe.  


  • Podajemy rzeczywiste stany magazynowe, które są na bieżąco aktualizowane. Wszystkie nasze produkty wysyłamy z największego w Polsce centrum logistycznego dystrybutora płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. 


  • Towar dostępny na magazynie staramy się dostarczyć w ciągu dwóch dni roboczych. Dostawa w ciągu 48h na miejsce inwestycji ułatwia cały proces realizacji projektu. Istnieje możliwość ustalenia dostawy na konkretny dzień. Więcej informacy o dostawie znajdziecie w tym artykule: Dostawa w sklepie domni


  • Zamówienia powyżej 2000 zł dostarczamy na nasz koszt. 


  • W przypadku płytek zawsze sprawdzamy partię produkcyjną, wszystkie płytki sprzedawane w naszym sklepie są pierwszego gatunku.


  • Pomagamy przy obsłudze tematów inwestycyjnych.
2 (4).png


Więcej o tym jak działamy, jakie są nasze wartości i misja opowiada Adam Ptasiński, właściciel sklepu & portalu wnętrzarskiego Domni.pl, w webinarze "Grzeszki sklepów internetowych - jak nie dać się oszukać podczas zakupów online?”

współpraca z architektem grafiki (5)-min.png

Z myślą o architektach i projektantach stworzyliśmy program partnerski. Współpraca ta może być realizowana w oparciu o jeden z dwóch modeli: pierwszy oparty na systemie rabatowym, drugi model prowizyjny. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami na [email protected] lub telefonicznie.

współpraca z architektami elem 4.png

Oferujemy unikalną możliwość skorzystania z próbek płytek w praktycznych kompletach. Zamawiając 1 pakiet próbek, otrzymasz aż 20 kodów rabatowych na zakupy w sklepie Domni, które mogą wykorzystać na zakupy również Twoi klienci. Więcej informacji o próbkach, regulamin i szczegóły oferty znajdziesz w naszej Stefie Aarchitekta.

współpraca z architektam elem 5.png

Wiemy, że przy wielu projektach istotna jest umiejętność zarządzania czasem. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, nawiązaliśmy współpracę z twórcą aplikacji KIS List, która w rewolucyjny sposób podeszła do tworzenia list zakupowych, ofert oraz kosztorysów. Koniec z przeklejaniem linków do stron i danych produktów oraz robienia zakładek w przeglądarce. Z KIS List, znajdujesz coś, klikasz w ikonę z paska przeglądarki i samo się robi! A to nie wszystko, co oferuje KIS List. Więcej informacji o aplikacji znajdziecie w artykule: KIS List-poznaj aplikację dla projektantów.