Poznaj Domni

portal & sklep wnętrzarski Domni.pl

Poznaj Domni

Domni.pl to platforma łącząca sprzedaż internetową z portalem poświęconym urządzaniu wnętrz. Stronę współtworzą specjaliści branży wnętrzarskiej, producenci, architekci, projektanci oraz pasjonaci wnętrz. Znajdziesz tu porady, wskazówki, jak urządzić wymarzone wnętrze oraz kompleksowe wyposażenie łazienek.
1:00 min
0
1

Kim jesteśmy - zobacz film!

Organizacja

Jesteśmy częścią największej grupy dystrybucyjnej w branży wyposażenia łazienek w Polsce. Wywodzimy się ze spółki Refleks, która jest jednym z największych dystrybutorów w tej branży, a także właścicielem największej sieci sprzedaży detalicznej — Sieci  Salonów Łazienek BLU. Portal i sklep internetowy Domni jest przedłużeniem tej dużej organizacji w świat sprzedaży online i czerpie z jej największych przewag konkurencyjnych na rynku: bezpośredniego dostępu do oferty producentów, najlepszych cen, oferty produktów i marek własnych, największych zasobów magazynowych i dostępu do towaru, a także sprawności logistycznej i ponad 20 lat doświadczenia. Razem jako Grupa Refleks budujemy synergię pomiędzy kanałami sprzedaży online i offline, tworząc unikalną jakość i stawiając branżę płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, a wkrótce także całego domu, na nowym poziomie.

Nasza podróż rozpoczęła się w marcu 2019, po oficjalnej zapowiedzi na jednych z największych targów branżowych w Polsce 4 Design Day w Katowicach. Pod koniec 2019 roku uruchomiliśmy sprzedaż, tworząc spójne, intuicyjne miejsce w sieci, pomagające w urządzaniu mieszkania. Zgodnie z zasadą "od inspiracji do realizacji" połączyliśmy portal wnętrzarski z platformą sprzedażową. Na chwilę obecną, naszym głównym asortymentem są produkty związane z branżą łazienkową.

Wiele produktów

Każdy z nas lubi mieć wybór, dlatego dbamy o szeroki asortyment naszych produktów. Na naszym portalu odnajdziesz tysiące, dostępnych produktów w jednym miejscu. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas, zamówisz niezbędne materiały. W naszym sklepie odnajdziesz wyłącznie nowe produkty pierwszego gatunku, posiadające pełną gwarancję. Większość produktów wysyłamy w ciągu 48 godzin, dysponujemy jednym z największych i najnowocześniejszych magazynów logistycznych tej branży w Polsce.

Dostawa w sklepie Domni
Jak wysyłamy towar?
Paczkę lub paletę z towarem przygotowujemy na naszym magazynie logistycznym do wysyłki i przekazujemy kurierowi do odbioru w czasie około 24 godzin (następnego...
czytaj więcej

Co jeszcze nas wyróżnia? Doskonale zorganizowany zespół, który pracuje nad sprawnym pakowaniem i wysyłką naszych produktów. Dowiedz się więcej o drodze, jaką przebywa dostawa z naszego Centrum Logistycznego prosto pod Twoje drzwi.

Więcej niż sklep

Na portalu poza produktami odnajdziesz galerię zdjęć, magazyn, strefę producenta oraz architekta. Dbamy o wysoką jakość materiałów umieszczonych na stronie, dużą wagę przywiązujemy do szczegółowego opisu produktu.  Od początku istnienia portalu uczestniczymy w targach branżowych, aktywnie wspieramy inicjatywy związane ze środowiskiem projektantów, architektów. Obejmujemy patronem medialnym liczne wydarzenia, konkursy związane z branżą wyposażenia wnętrz. 


Chcemy być blisko tych, którzy z pasją podchodzą do projektowania. Nawiązujemy liczne współprace z biurami projektowymi, publikujemy realizacje i tworzymy autorskie treści o najciekawszych i najlepszych projektach. W portalu Domni architekci, pracownie projektowe, producenci wyposażenia i fotografowie wnętrz mogą bezpłatnie publikować swoje portfolio, które zwiększy zasięgi i rozpoznawalność pracowni wśród klientów zainteresowanych wykończeniem i wyposażeniem wnętrz.


Architekci i biura projektowe mogą liczyć na profesjonalne wsparcie Działu Obsługi w kompletowaniu zamówień, między innymi pomoc w doborze partii produkcyjnych, serwis domówień i zwrotów. Specjalnie dla Nich przygotowujemy indywidualne wyceny zamówień składanych w sklepie internetowym Domni.pl. Przy regularnej współpracy oferujemy liczne rabaty i korzyści prowizyjne, konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych.


Masz pytania? Napisz, zadzwoń!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi profesjonalni doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt, dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze dane kontaktowe: https://domni.pl/kontakt

Więcej filmów o nas - zobacz nasz kanał na YouTube.

Zapraszmy na nasz kanał YouTube Domni.pl na którym dowiesz się o nas więcej!

Polecane artykuły:

„Od pomysłu do realizacji” - pobierz bezpłatny poradnik
Urządzasz mieszkanie? Szukasz architekta wnętrz? Z myślą o wszystkich, którzy stoją przed trudnym wyborem konkretnej pracowni...
czytaj więcej
Architekcie, odkryj korzyści współpracy
Jesteś architektem, projektantem wnętrz? Chcesz dotrzeć do nowych klientów, szukasz wygodnych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie...
czytaj więcej