Poznaj Domni

Sklep & portal wnętrzarski Domni.pl

Poznaj Domni

Domni.pl to platforma łącząca sprzedaż internetową z portalem poświęconym urządzaniu wnętrz. Stronę współtworzą specjaliści branży wnętrzarskiej, producenci, architekci, projektanci oraz pasjonaci wnętrz. Znajdziesz tu porady, wskazówki, jak urządzić wymarzone wnętrze oraz kompleksowe wyposażenie łazienek.
1:00 min
0
1

Organizacja

Jesteśmy częścią największej grupy dystrybucyjnej w branży wyposażenia łazienek w Polsce. Wywodzimy się ze spółki Refleks, która jest jednym z największych dystrybutorów w tej branży, a także właścicielem największej sieci sprzedaży detalicznej — Sieci Salonów Łazienek BLU. Portal i sklep internetowy Domni jest przedłużeniem tej dużej organizacji w świat sprzedaży online i czerpie z jej największych przewag konkurencyjnych na rynku: bezpośredniego dostępu do oferty producentów, najlepszych cen, oferty produktów i marek własnych, największych zasobów magazynowych i dostępu do towaru, a także sprawności logistycznej i ponad 20 lat doświadczenia. Razem jako Grupa Refleks budujemy synergię pomiędzy kanałami sprzedaży online i offline, tworząc unikalną jakość i stawiając branżę płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, a wkrótce także całego domu, na nowym poziomie.

Nasza podróż rozpoczęła się w marcu 2019, po oficjalnej zapowiedzi na jednych z największych targów branżowych w Polsce 4 Design Day w Katowicach. Pod koniec 2019 roku uruchomiliśmy sprzedaż, tworząc spójne, intuicyjne miejsce w sieci, pomagające w urządzaniu mieszkania. Zgodnie z zasadą "od inspiracji do realizacji" połączyliśmy portal wnętrzarski z platformą sprzedażową. Na chwilę obecną, naszym głównym asortymentem są produkty związane z branżą łazienkową.

Wiele produktów

Każdy z nas lubi mieć wybór, dlatego dbamy o szeroki asortyment naszych produktów. Na naszym portalu odnajdziesz tysiące, dostępnych produktów w jednym miejscu. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas, zamówisz niezbędne materiały. W naszym sklepie odnajdziesz wyłącznie nowe produkty pierwszego gatunku, posiadające pełną gwarancję. Większość produktów wysyłamy w ciągu 48 godzin, dysponujemy jednym z największych i najnowocześniejszych magazynów logistycznych tej branży w Polsce.

Więcej niż sklep

Na portalu poza produktami odnajdziesz galerię zdjęć, magazyn, strefę producenta oraz architekta. Dbamy o wysoką jakość materiałów umieszczonych na stronie, dużą wagę przywiązujemy do szczegółowego opisu produktu. Od początku istnienia portalu uczestniczymy w targach branżowych, aktywnie wspieramy inicjatywy związane ze środowiskiem projektantów, architektów. Obejmujemy patronem medialnym liczne wydarzenia, konkursy związane z branżą wyposażenia wnętrz. Chcemy być blisko tych, którzy z pasją podchodzą do projektowania. 

Masz pytania? Napisz, zadzwoń!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi profesjonalni doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt, dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze dane kontaktowe: https://domni.pl/kontakt