Poznaj Klub Przedsiębiorczego Architekta

Poznaj Klub Przedsiębiorczego Architekta

Zajmujesz się na co dzień projektowaniem? Prowadzisz pracownię związaną z branżą architektury wnętrz? Poznaj Klub Przedsiębiorczego Architekta założony przez Agnieszkę Pasiekę-Adamek, w którym znajdziesz wiele cennych wskazówek, jak usprawnić swoją pracę.
1:00 min
0
0

Agnieszka Pasieka-Adamek, autorka licznych kursów online, e-booków, książki „Od inspiracji do aranżacji”, założycielka pracowni Atoato w Klubie Przedsiębiorczego Architekta dzieli się swoim blisko 16-letnim doświadczeniem, zebranym podczas pracy nad projektami wnętrz zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od trzech lat działa w sieci jako Przedsiębiorczy Architekt, doradzając innym projektantom, wspólnie szukając sposobów na efektywne zarządzanie pracowni, usprawnianie procesów związanych z prowadzeniem prac projektowych.

Autor:
Redakcja
Data:
24.06.2022
Klub-Przedsiebiorczego-Architekta- grafika 2-min.png
Agnieszka Pasieka-Adamek - założycielką Klubu Przedsiębiorczego Architekta

Klub Przedsiębiorczego Architekta jest subskrypcyjną platformą, na której znajdziemy wiele tutoriali technicznych, praktycznych porad i bazę wiedzy. 

Jakie są korzyści z przystąpienia do Klub Przedsiębiorczego Architekta?

Dołączając do Klubu Przedsiębiorczego Architekta, uzyskasz dostęp do licznych materiałów, które pomogą prowadzić pracownię projektową. Poza sporą dawką wiedzy technicznej, na platformie znajdziesz zagadnienia poruszające tematy współpracy z klientem, podstaw marketingu, planowania i organizacji pracy. Kupując dostęp do subskrypcji, zyskujesz m.in.:


  • Dostęp do ponad 140 materiałów wideo. Wszystkie materiały podzielone są w przejrzysty sposób, dzięki czemu szybko odnajdziesz konkretny temat.


  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach na żywo z Agnieszką Pasieką-Adamek w formie klubowej sesji Q&A. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.


  • Miejsce do wymiany doświadczeń z innymi architektami i projektantami.


  • Dostęp do turtoriali wideo, które ułatwią funkcjonowanie pracowni, pomogą zarządzać czasem i projektami.
Klub Przedsiębiorczego Architekta dla projektantów wnętrz.png

Więcj informacji o Klubie Przedsiębiorczego Architekta znajdziesz na stronie:  https://www.przedsiebiorczyarchitekt.pl/klub/ 

Zobacz również:

KIS List - poznaj aplikację dla projektantów
W pracy każdego architekta i projektanta wnętrz, procesy kreatywne łączą się ze żmudnymi wyliczeniami i wycenami. Zastanawiacie...
czytaj więcej
Architekcie, odkryj korzyści współpracy
Jesteś architektem, projektantem wnętrz? Chcesz dotrzeć do nowych klientów, szukasz wygodnych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie...
czytaj więcej