Cobro

Marka Domino

Domino Cobro

Drewnopodobny gres szkliwiony podłogowy Cobro to płytki o wymiarach 14,8x59,8 cm. Ma matową, mrozoodporną powierzchnię co pozwala stosować go w aranżacjach strefy przydomowej. Jest niewrażliwy na ścieranie potwierdzone klasą PEI3. Płytki imitujące drewno mają równe, rektyfikowane brzegi i są antypoślizgowe zgodnie z parametrem R9.
Zielona kuchnia z drewnianą podłogą
 
#ułóż to w jodełkę
sprawdź
Domino Cobro brown STR
Płytka podłogowa (gres szkliwiony), 14,8x59,8 cm
sprawdź
Domino Selvo bar green
Płytka ścienna, 7,8x23,7 cm
sprawdź
#Zielono mi
sprawdź
Cobro
Marka Domino
sprawdź

Płytki podłogowe

-25%
Domino Cobro brown STR

Płytka podłogowa (gres szkliwiony), 14,8x59,8 cm

94,50 PLN 70,80 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Trend: drewno

Drewno nie wychodzi z mody. Płytki Cobro imitujące deski możemy stosować wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się naturalny materiał: w kuchni, w łazience w strefie mokrej prysznica i wanny, a nawet jako wykończenie przydomowego tarasu. Gres Domino Cobro pasuje do wielu stylów aranżacyjnych - sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, klasycznych i z nutą nowoczesności.

Zainspiruj sie:

Kuchnia w stylu skandynawskim
Obecnie to jeden z najpopularniejszych stylów w wystroju domów i mieszkań. To przede wszystkim jasne, przytulne wnętrza,...
czytaj więcej
Biel i drewno w łazience
Nieodłącznie związany ze stylem skandynawskim, duet bieli i drewna od lat chętnie gości w naszych domach. Przedstawiamy kilka...
czytaj więcej

Drewno to prawdziwy kameleon wśród materiałów wykończeniowych. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom i dodatkom możemy zmieniać jego charakter. Niezależnie od stylu, cała aranżacja z drewnem pozostanie ciepła i przytulnie domowa.