Aquaria

Aquaria

Aquaria to kolekcja dedykowana miłośnikom klasycznych wanien do zabudowy. Znajdziemy w niej typowe wanny prostokątne, w opcjach lux oraz narożne w kilku komfortowych wariantach z dostępną opcją hydromasażu. Wszystkie wanny wykonane są z wysokiej jakości akrylu, dzięki temu są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.
Wanna prostokątna Excellent Aquaria w zabudowie
 
Excellent Aquaria Lux WAEX.AQU18WH
Excellent Aquaria Lux WAEX.AQU18WH
Wanna prostokątna, 180x80 cm
sprawdź
Wanna narożna z serii Excellent Aquaria
 
Excellent Aquaria Comfort WAEX.AQL16WH
Excellent Aquaria Comfort WAEX.AQL16WH
Wanna narożna asymetryczna, 160x100 cm
sprawdź
wanna-aquaria-comfort-apomea-vit_excellent-2.jpg

Nowy wymiar kąpieli

Praktyczna prostota

Excellent Aquaria WAEX.AQU14WH

Wanny Aquaria to modele prostokątne, dostępne w czterech wygodnych rozmiarach. Tradycyjna forma zyskała delikatne, zaokrąglone krawędzie. Prosty, uniwersalny kształt sprawdzi się w każdej łazience.

Wanny wykonane są z trwałego akrylu sanitarnego. To bezpieczne i higieniczne tworzywo, którego powierzchnia zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu dna wanna zyskuje stabilność i poprawę właściwości termoizolacyjnych.


Wanna narożna Aquarkia w jasnej zabudowie z płytek
Płytki na zabudowie wanny możemy wykonać na dwa sposoby: zachować jednakowe i spójne z płytkami ściennymi lub podłogowymi, albo stworzyć aranżację z kontrastami.
Excellent Aquaria Comfort WAEX.AQP16WH
Excellent Aquaria Comfort WAEX.AQP16WH
Wanna narożna asymetryczna, 160x100 cm
sprawdź

Wanny Aquaria Comfort to modele wanien narożnych. Podgrupa obejmuje dwa rozmiary asymetrycznej wanny w wariantach prawym lub lewym. Wnętrze typu Comfort, dzięki profilowanemu oparciu zapewnia wygodne korzystanie z wanny osobom o różnym wzroście.

Dopasowane rozwiązania

Obudowa wanny akrylowa
Akrylowa obudowa do wanny to najprostszy sposób na elegancką i trwałą strefę kąpielową z narożną wanną.

Każdy z podstawowych wariantów wanien Aquaria możemy wykończyć panelem do zabudowy. To lekkie, praktyczne rozwiązanie, wykonane z odpornego tworzywa w kolorze białym. Montaż zabudowy jest niezwykle łatwy dzięki systemowi praktycznych zacisków.

ciekawe pomysły

Wszystkie wanny z gamy Aquaria możemy doposażyć w zestaw do hydromasażu lub chromoterapii. Dzięki temu możemy cieszyć się zdrowotnymi właściwościami SPA w domowym zaciszu.