Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

siedziba-glowna-excellent.jpg

O marce Excellent

Excellent jest liderem w branży wyposażenia łazienek. Produkty Excellent dedykowane są dla wymagających odbiorców, którzy poszukują estetycznych i niezawodnych rozwiązań. Wysoka jakość produktu w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem sprawia, że jej produkty będą nam służyły przez wiele lat, zapewniając komfortowe użytkowanie.

Nowości Excellent 2019

Brodzik w nowoczesnej łazience
Odpowiednio dobrany brodzik jest dopełnieniem kabiny prysznicowej. Współczesne produkty są trwałe i praktyczne, a ich wyjątkowe...
czytaj więcej
slim_pryzmat-oxalia-otworowa_.jpg

Baterie Excellent Oxalia

Będą idealnym dopełnieniem współczesnych wnętrz. W gamie znajdziemy produkty wannowe, prysznicowe oraz baterie do bidetów.

zobacz więcej

O MARCE

Kabiny prysznicowe Mazo

Mazo to gama nowoczesnych rozwiązań prysznicowych. W serii znajdziemy drzwi wnękowe i kabiny prysznicowe o różnych kształtach i rozmiarach. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a wypełnienie stanowi tafla bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Pokrywa je powłoka Clean Control, która ułatwia czyszczenie.

dowiedz sie więcej

Kabiny prysznicowe Rols

Rols to nowoczesne rozwiązania systemowe do łazienek. W kolekcji znajdziemy prostokątną kabinę oraz drzwi do zabudowy prysznica we wnęce, wykonane z odpornego szkła hartowanego o grubości 8 mm. Kabiny możemy dopasować do brodzików o 9 rozmiarach, natomiast drzwi przesuwne są dostępne w 3 rozmiarach. Szkło pokryte jest powłoką Clean Control, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości.

dowiedz sie więcej

Brodziki Zero

Zero to seria nowoczesnych, minimalistycznych brodzików z dedykowanymi syfonami. Płytkie brodziki o jednolitej powierzchni dostępne są w 3 kwadratowych i 12 rozmiarach prostokątnych, dzięki czemu produkty nadają się zarówno do dużych jak i małych łazienek. To świetne rozwiązanie do minimalistycznych aranżacji dla osób, które cenią sobie wysoką jakość armatury i nowoczesny design.

dowiedz sie więcej

Baterie łazienkowe Keria

Keria jest kolekcją baterii do nowoczesnych łazienek. To wyjątkowe produkty o eleganckich, dopracowanych liniach. W ofercie znajdziemy m. innymi baterie stojące i natynkowe do wanien, umywalek oraz pryszniców. Chromowane produkty wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, takie jak perlator oraz głowice ceramiczne, poprawiające komfort i ekonomię użytkowania.

dowiedz sie więcej

ARTYKUŁY

Nowoczesne kabiny prysznicowe
Minimalistyczne formy, starannie wykończone detale kabin prysznicowych idealnie wpisują się w nowoczesne...
czytaj więcej
Jaki brodzik wybrać do łazienki?
Brodzik to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. To on definiuje rozmiar kabiny prysznicowej...
czytaj więcej
Wybieramy kabinę prysznicową
Jest wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas planowania wyposażenia kąpielowego. Za...
czytaj więcej

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl