Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

siedziba-glowna-excellent.jpg

Marka Excellent

Excellent to firma, która istnieje na rynku ponad 32 lata. Produkty Excellent dostępne są w 20 krajach na całym świecie. W Polsce ceramika sanitarna, armatura i meble Excellent dostępne są w niemal 150 autoryzowanych salonach z branży łazienkowej.

zobacz więcej

Baterie umywalkowe Excellent

Umywalki Excellent

Bestsellery Excellent

Nowoczesna technologia i komfort

Excellent jest wiodącym producentem rozwiązań kąpielowych: wanien akrylowych, z systemami hydromasażu i chromoterapii, nowoczesnych kabin prysznicowych, brodzików, armatury oraz mebli łazienkowych. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną, modułową serię mebli łazienkowych Tuto w minimalistycznym stylu i modnych, kolorystycznych wariantach. W ofercie marki znajdziemy trwałą ceramikę sanitarną – między innymi bidety i toalety Ness oraz Doto, oraz umywalki ścienne, stawiane na blacie i wpuszczane. Ważnymi segmentami są również grzejniki łazienkowe, rozwiązania podtynkowe oraz akcesoria i dodatki. Rozbudowane segmenty produktów łazienkowych w różnych rozmiarach pozwalają stworzyć aranżacje wnętrz zarówno dużych, jak i tych mniejszych.

Wanny Excellent

Toalety Excellent

Zawsze w dobrym stylu

Produkty marki Excellent doskonale sprawdzają się w łazienkach utrzymanych w różnych stylach aranżacyjnych: nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, a także – retro. Excellent stawia na produkty praktyczne, ale również ponadczasowo piękne. Uniwersalne wzornictwo pozwala stworzyć wnętrza, które na długo pozostaną atrakcyjne. Ważna jest również wysoka jakość produktów łazienkowych Excellent, które są objęte wieloletnimi gwarancjami producenta.

Grzejniki Excellent

ARTYKUŁY

Nowoczesne kabiny prysznicowe
Minimalistyczne formy, starannie wykończone detale kabin prysznicowych idealnie wpisują się w nowoczesne...
czytaj więcej
Jaki brodzik wybrać do łazienki?
Brodzik to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. To on definiuje rozmiar kabiny prysznicowej...
czytaj więcej
Wybieramy kabinę prysznicową
Jest wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas planowania wyposażenia kąpielowego. Za...
czytaj więcej

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl