Hasko

Marka Excellent

Excellent Hasko

Umywalka Hasko stworzona z wielką dbałością o detale doskonale sprawdzi się w każdej stylowej łazience. Umywalkę wpuszczaną w blat możemy zaaranżować na wiele sposobów, ponieważ jej uniwersalny kształt pasuje do wnętrz w wielu stylach. Wysokiej jakości ceramika na długo pozostanie trwała i piękna.
Umywalka wpuszczana w blat 57 cm Excellent Hasko
 
Hasko
Marka Excellent
sprawdź
Keria
Marka Excellent
sprawdź
Excellent Keria AREX.2016CR
Bateria umywalkowa podtynkowa
sprawdź
Excellent Hasko CEAC.3718.570.WH
Umywalka wpuszczana w blat, 57 cm
sprawdź

Umywalki wpuszczane w blat

-15%
Excellent Hasko CEAC.3718.570.WH

Umywalka wpuszczana w blat, 57 cm

620,00 PLN 529,00 PLN

Dostępność: 5 szt.

Stylowe wsparcie codziennej higieny

Umywalka wpuszczana w blat 57 cm Excellent Hasko
Umywalka ceramiczna Excellent Hasko

Umywalka Hasko to doskonały wybór do nowoczesnych łazienek. Jej proste, eleganckie linie zaprojektowano z dbałością o każdy szczegół. Model Hasko należy do produktów wpuszczanych w blat. Jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Ma wymiary 57×39 cm i wysokość 18 cm.

W doborowym towarzystwie

Do umywalek Hasko polecamy zastosowanie wysokich baterii sztorcowych, montowanych na blacie lub baterii natynkowych. Najlepiej podkreślą nowoczesny charakter ceramiki. Polecamy modele armatury z gamy Pride lub Keira, o pięknych, delikatnie wyoblonych kształtach. Aby uzyskać efekt modnego kontrastu, rekomendujemy baterie o czarnym, matowym wykończeniu.

ciekawe pomysły

Jak pielęgnować ceramikę łazienkową? Szkliwiona powierzchnia na długo zachowa olśniewającą biel i blask na lata, jeśli będziemy o nią odpowiednio dbać. Używajmy delikatnych środków do mycia ceramicznych powierzchni z miękką szmatką lub gąbką. Silnie działające preparaty do szorowania powodują powstawanie mikrouszkodzeń szkliwionej powierzchni, do których przedostają się brud i osady. Twarda woda i osady z mydła będą więc zostawiać trudne do usunięcia ślady na umywalce i tworzyć nieestetyczne zacieki, prowadząc do dalszego niszczenia właściwości ceramiki.