Siedzisko Excellent Seduro Premium DOEX.SP365.306.WH
Duża łazienka w białym kamieniu i drewnie
Siedzisko Excellent Seduro Premium DOEX.SP365.306.WH rys techniczny
marka
Excellent Seduro Premium DOEX.SP365.306.WH
Siedzisko prysznicowe, 36,5x30,6 cm, białe
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
ilość szt.
Dostępność: 4 szt. - od ręki w magazynie
Wysyłka w: 1-2 dni robocze (kiedy dostawa?)
Koszt dostawy: wyliczymy w koszyku (jak liczymy?)
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Rodzaj:
Składany
Kształt:
Prostokątny/kwadratowy
Długość:
360 mm
Szerokość:
365 mm
Wysokość:
52,4 mm
Kolor:
Biały
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Materiał siedziska
Duroplast
Max. zalecane obciążenie
160 kg
Głębokość po złożeniu
52,4 mm