Cori

Cori

Cori to seria umywalek nablatowych, wykonanych z dbałością o szczegóły. Nowoczesny design i cienka ceramika uprzyjemnią czas spędzony w łazience. Trzy wyjątkowe rozmiary z łatwością dopasujemy do rozmiarów i potrzeb naszego wnętrza. Elegancką formę umywalek możemy zestawić z piękną, wysoką baterią sztorcową lub natynkową.
Umywalka nablatowa 51 cm Excellent Cori w łazience
 

Nowoczesna klasyka

Umywalka nablatowa 51 cm Excellent Cori w aranżacji

Umywalki Cori zachwycają delikatnością. Nowoczesna, minimalistyczna forma i cienki rant będą dyskretną ozdobą każdej łazienki. Produkty Cori gwarantują pełną funkcjonalność w niepowtarzalnym wydaniu.

Warto postawić na sprawdzoną jakość łazienkowych produktów. Wysokogatunkowa ceramika na długo będzie olśniewała śnieżną bielą. Umywalki Cori łatwo utrzymać w czystości, są też niewrażliwe na wysokie temperatury.

Wybierz lepszy model

Cori to umywalki o miękkich, łagodnych kształtach. Zaokrąglona ceramika dostępna jest w rozmiarach 38.5x38.5 cm, 51x40 cm oraz 61x34.5 cm. Łatwo znajdziemy wariant najlepiej uzupełniający praktyczną szafkę łazienkową lub stylowy blat.

ciekawe pomysły

Dlaczego warto wybrać umywalkę nablatową? Brak otworu na baterię pozwala nam na większą swobodę aranżacyjną w łazience. Jeśli pod umywalką ma się znaleźć szafka, zyskamy większą powierzchnię do przechowywania i dyskretnie ukryty syfon. Do umywalek Cori możemy dopasować też dwa rodzaje baterii – natynkową lub wysoką baterię stojącą. Oba warianty dodadzą łazience eleganckiego szyku. Biała ceramika będzie świetnym tłem dla czarnej baterii – to stylowy, ponadczasowy kontrast.