Pryzmat

Pryzmat

Pryzmat jest kolekcją nowoczesnych wanien z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Zawiera produkty o różnych gabarytach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz najlepszy rozmiar do swojej łazienki. Komfortowo będą z nich korzystać osoby o różnym wzroście. Wanny do zabudowy o prostych, regularnych liniach to zawsze dobry wybór do klasycznej łazienki.
Różowo-szara łazienka z wanną Excellent Pryzmat
 
Excellent Pryzmat Lux WAEX.PRL17WH
Excellent Pryzmat Lux WAEX.PRL17WH
Wanna prostokątna, 170x80 cm
sprawdź
Wanna prostokątna w kolekcji Excellent Pryzmat
 
Excellent Pryzmat Slim WAEX.PRY16WHS
Excellent Pryzmat Slim WAEX.PRY16WHS
Wanna prostokątna, 160x75 cm
sprawdź
Wanna Pryzmat marki Excellent

Funkcja i forma

Wanny z gamy Pryzmat to produkty o czystych, prostych liniach. Miękkie zaokrąglenia oparcia poprawiają ergonomię użytkowania, zapewniając swobodny relaks w kąpieli dla osób o różnym wzroście. Do wyboru mamy 6 praktycznych modeli o różnych gabarytach w wariancie standardowym oraz 3 modele Pryzmat slim.

Nowoczesny akryl sanitarny

To wyjątkowe tworzywo, którego właściwości możemy w pełni docenić w wannach Pryzmat. Jego powierzchnię łatwo utrzymać w czystości, jest odporna na działanie domowej chemii i przebarwienia oraz przyjemna i ciepła w dotyku. Akryl jest bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ na jego powierzchni nie rozwijają się bakterie, pleśń ani drobnoustroje chorobotwórcze.

Nowoczesne wanny Pryzmat wykonane są z jednolitych, akrylowych płyt, dodatkowo wzmocnionych w okolicy dna. To rozwiązanie zapewnia im odpowiednią stabilność, właściwości termoizolacyjne i bezpieczeństwo użytkowania.

Domowe SPA

Wanna Pryzmat z zestawem do chromoterapii

Wybraną wannę możemy doposażyć w system hydromasażu lub chromoterapii. Po zakupie wanny Pryzmat nie pozostaje nam nic innego, jak zanurzyć się w pachnącej pianie i cieszyć przyjemną kąpielą.

Zabudowana wanna z elegancką baterią nawannową Excellent Oxalia

Jeden produkt - wiele rozwiązań