Barcelonetta

Marka Stone Master

Stone Master Barcelonetta

Barcelonetta to kolekcja kamieni dekoracyjnych i fasadowych o nowoczesnym kroju. W kolekcji znajdziemy płytki w dwóch odcieniach: Grafit oraz Sahara w formacie 9.3×36.5 cm możemy stosować w pomieszczeniach, oraz jako kamień elewacyjny. Płytki są mrozoodporne i niewrażliwe na działanie warunków atmosferycznych. Strukturalna powierzchnia ożywi aranżacje przestrzeni w wielu stylach.
Klasyczny salon z kominkiem
 
Barcelonetta
Marka Stone Master
sprawdź
Stone Master Barcelonetta Sahara
Kamień dekoracyjny, 36,5x9,3 cm, 0,41m2/opk.
sprawdź

Płytki elewacyjne

-15%
Stone Master Aramida Grafit

Kamień dekoracyjny, 15x37,5 cm, 0,45m2/opk.

53,80 PLN 45,80 PLN

Dostępność: 25 opk.

Kamień dekoracyjny, 36,5x9,3 cm

 
-15%
Stone Master Barcelonetta Sahara

Kamień dekoracyjny, 36,5x9,3 cm, 0,41m2/opk.

43,20 PLN 36,70 PLN

Dostępność: 1 opk.

Kamień nie tylko na elewację

Kamień dekoracyjny to niezwykle uniwersalny materiał. Doda uroku zarówno wnętrzom, jak i przestrzeni przydomowej. Możemy wykorzystać go do wykończenia ogrodzenia. Podkreśli kominek lub ścianę salonu w stylu loft, lub rustykalnym. Wyraźne, surowe struktury warto podkreślić oświetleniem w neutralnym lub ciepłym odcieniu. Płytki Stone Master Aramida Grafit na ścianie stworzą piękny, wypoczynkowy nastrój wieczorem.

Zainspiruj się

Płytki elewacyjne we wnętrzach
Materiały wykończeniowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz, cechuje wyjątkowa trwałość i oryginalny wygląd. Dzięki nowoczesnym...
czytaj więcej
Pomysły na elewację domu
Elewacja to zewnętrzna warstwa pokrycia ścian budynku, zapewniająca odpowiednią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi...
czytaj więcej

Kamień elewacyjny daje wiele kreatywnych możliwości. Sprawdź, jak wykorzystać go w aranżacji wnętrz oraz w strefie zewnętrznej budynku. Przygotowaliśmy najlepsze pomysły na wykończenie elewacji i wnętrza mieszkalne z kamieniem Stone Master Barcelonetta.