Castelmola

Marka Vijo

Vijo Castelmola

Płytki dekoracyjne z oryginalnie złoconą powierzchnią. Castelmola Alberto to płytki 30x60 cm ciepłych odcieniach. Komplet zawiera 4 sztuki, składające się w dekoracyjny panel do wykorzystania w łazience, kuchni lub oryginalnym salonie. Mają matowe wykończenie.
Aranżacja łazienki ze złotymi panelami dekoracyjnymi
 
Castelmola
Marka Vijo
sprawdź
Vijo Castelmola Albero Panel Mat
Panel dekoracyjny, komplet 4*30x60 cm
sprawdź

Płytki dekoracyjne

-5%
Vijo Castelmola Albero Panel Mat

Panel dekoracyjny, komplet 4*30x60 cm

198,00 PLN 188,10 PLN

Dostępność: 58 szt.

Nowe kolekcje płytek VIJO cz.1

Blask elegancji

Jasna łazienka z dekoracyjną ścianą ze złotem Vijo Castelmola

4 Dekory o wymiarach 30x60 to uniwersalny sposób na piękne wnętrza

Złocenia na powierzchni dekorów Castelmola Alberto tworzą niespotykane wrażenia estetyczne. Migoczące niczym nocne niebo żyłki uzupełnią aranżacje w odcieniach czerni, bieli czy stonowanego, czekoladowego brązu. Płytki Castelmola możemy dopasować do każdej serii ceramiki ściennej, oferujących wymiar 30x60 cm. To daje niemal nieograniczone możliwości kreacji luksusowych przestrzeni łazienek, salonów czy jadalni.

Zainspiruj się:

Złoto we wnętrzach łazienkowych
Moda na złote wnętrza trwa! Bogate portfolio producentów obfitują w kolekcje inspirowane złotą kolorystyką. Przyglądamy się...
czytaj więcej
Jak optycznie powiększyć łazienkę?
Urządzenie łazienki na małej powierzchni to nie lada wyzwanie. Warto pamiętać o kilku zasadach, jak rozplanować przestrzeń...
czytaj więcej

Poznaj najciekawsze pomysły na aranżacje z dodatkiem złota i zastosuj triki projektantów, aby stworzyć zachwycające wnętrza.