Tris

Marka Vijo

Vijo Tris

Gładkie, polerowane płytki o pięknym wzorze marmuru. Płytki Vijo Tris mają wymiary 25x75 cm i rektyfikowane krawędzie. W serii Tris dostępne są warianty płytek: gładkie i z ciekawą, trójwymiarową strukturą. Pozwolą stworzyć ponadczasowo piękne łazienki, kuchnie i salony w stylu klasycznym, nowoczesnym i glamour.
Duża łazienka w jasnym marmurze Vijo Tris
 
Vijo Tris Oro STR
Płytka ścienna połysk, 24,8x75 cm
sprawdź
Tris
Marka Vijo
sprawdź
Vijo Tris Oro
Płytka ścienna połysk, 24,8x75 cm
sprawdź

Płytki ścienne

-10%
Vijo Tris Oro

Płytka ścienna połysk, 24,8x75 cm

105,90 PLN 95,30 PLN

Dostępność: 1,5 m2

-10%
Vijo Tris Oro STR

Płytka ścienna połysk, 24,8x75 cm

115,90 PLN 104,30 PLN

Dostępność: 44,25 m2

Marmur Vijo Tris

Kafle ze wzorem marmuru Vijo Tris do propozycje do wnętrz w stylu glamour — warto uzupełnić je o dodatki i listwy w kolorze ciepłego złota. Jeśli chcemy wnętrzom dodać domowej przytulności, ściany z marmuru warto złagodzić rysunkiem naturalnego drewna. Uzyskamy aranżacje w klimacie modern classic. Jasny marmur dobrze łączy się z czernią — eleganckie kontrasty są bardzo modne!

Zainspiruj się

Marmur w kuchni - pomysły na aranżację
Ten szlachetny materiał, chętnie wybierany przez projektantów i architektów wnętrz, występuje w wielu projektach kuchni....
czytaj więcej
Pomysł na łazienkę - płytki strukturalne
Najnowsze kolekcje płytek, poza ciekawą kolorystyką i unikalnymi wzorami, zachwycają wyjątkową strukturą. Trójwymiarowe powierzchnie...
czytaj więcej

Marmur jest niezwykle uniwersalny. Kafle inspirowane wyglądem tego szlachetnego surowca można stosować w pomieszczeniach takich jak łazienki i kuchnie, ale także w reprezentacyjnych przestrzeniach salonów i kuchni. Płytka strukturalna Vijo Tris to ciekawa wariacja na temat dekoracyjnego układu małych kafelków typu metro.