Excellent Candera CEEX.5121.565.WH
Szaro-beżowa łazienka z wanną przyścienną i kabiną walk-in
Excellent Candera CEEX.5121.565.WH rysunek
marka
kolekcja
Umywalka podblatowa, 56,5x40 cm
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
ilość szt.
Dostępność: 7 szt. - od ręki w magazynie
Wysyłka w: 1-2 dni robocze (kiedy dostawa?)
Koszt dostawy: wyliczymy w koszyku (jak liczymy?)
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Szerokość umywalki:
55 cm
Materiał:
Ceramika
Kształt:
Prostokątna
Dokładny wymiar - Głębokość:
400 mm
Dokładny wymiar - Szerokość:
565 mm
Dokładny wymiar - Wysokość:
195 mm