ŁAZIENKA

Każda łazienka powinna być wyjątkowa. Szukając inspiracji na swoją łazienkę, zajrzyj do specjalnie przygotowanej przez nas galerii wizualizacji i zdjęć najlepszych projektów.
Łazienka

Galeria łazienek

Łazienka jest szczególnym miejscem w naszym domu. Ważne, żeby była urządzona w funkcjonalny, komfortowy sposób. Na co zwrócić uwagę podczas planowania wnętrza? Lepiej wybrać wanny czy prysznice? Na jakie zestawienie kolorystyczne się zdecydować? Zbiór naszych inspiracji, gotowe aranżacje łazienek pomogą podjąć trudne decyzje. Mała łazienka w bloku, łazienka na poddaszu, salon kąpielowy, łazienka przy sypialni, czy trudna do zaaranżowania łazienka z oknem - w naszej galerii znajdziesz wiele inspiracji na projekt łazienki, które pomogą stworzyć wymarzone wnętrze. Z nami znajdziesz pomysł na wystrój łazienek w Twoim domu. 


Prezentujemy projekty łazienek w różnych stylach: skandynawskim, industrialnym, klasycznym, retro, glamour, z pewnością odnajdziesz inspiracje do stworzenia wnętrz zgodnego ze swoim stylem. Łazienka w szarościach bieli, czarne łazienki, a może w drewnie, gdzie wykorzystasz modne płytki drewnopodobne? Z nami poznasz aktualne trendy w aranżacji wnętrz, zapoznasz się z najnowszymi kolekcjami, wybierzesz najlepsze płytki  ceramiczne i gresowe, stylowe baterie i ceramikę. Na naszym portalu znajdziesz wizualizacje wnętrz, inspirujące aranżacje wnętrz, projekty łazienek, realizacje architektów wnętrz.  

ARTYKUŁY

Co zamiast glazury do łazienki?
Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych płytek na ścianie są farby, panele, beton czy...
czytaj więcej
Jak wybrać baterię bidetową do łazienki?
Bidet to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w nowoczesnych łazienkach i toaletach...
czytaj więcej
Ceglana ściana w łazience
Dawniej, powszechnie używana w budownictwie, dziś chętnie stosowana jest jako materiał...
czytaj więcej