Miski bez rantów

Miski bez rantów

Miski WC bez rantów to ciekawa nowość od producentów ceramiki łazienkowej. Dzięki unikalnemu kształtowi dbają o higienę i zużywają mniej wody do spłukiwania. Jakie jeszcze zalety posiadają bezrantowe miski ustępowe?
1:00 min
0
0

Oszczędność w formie

Bezrantowe miski WC nazywane są również bezkołnierzowym. Charakteryzują się on prostszą konstrukcją niż standardowe toalety – są pozbawione rantu wokół misy. W praktyce oznacza to, że miska nie posiada trudno dostępnych zakamarków i przestrzeni, do których dostają się zanieczyszczenia. To sprzyja ograniczeniu rozmnażania bakterii i ułatwia utrzymanie higienicznej czystości w łazience. Sprzątając toaletę bezkołnierzową, nie musimy używać więc tak silnych środków chemicznych.

Autor:
Redakcja
Data:
09.01.2019

Oszczędności w portfelu

Taki innowacyjny kształt znacząco wpływa na zmniejszenie ilości wody zużywanej do spłukiwania nieczystości. Kształt misy równomiernie rozprowadza wodę po całym jej wnętrzu. Dzięki temu do pełnego spłukania toalety potrzebne jest mniej wody niż w przypadku standardowej miski wc.

Ekologia i czystość

Miski bezrantowe ze względu na swoje zalety są coraz popularniejsze wśród klientów. Ich konstrukcja zapobiegająca osadzaniu się nadmiarowi bakterii  i zanieczyszczeń sprawia, że dbanie o czystość w domowej toalecie staje się  o wiele prostsze. Zyskujemy zdrowie i lepsze samopoczucie a oszczędność wody chroni nie tylko nasz portfel, alei wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Warto więc zaopatrzyć się w taką miskę ustępową do swojej łazienki.

Miski wc bez rantów Dante Peonia
Fot. Deante
Deante Peonia CDE 6BPW
Deante Peonia CDE 6BPW
Miska bidetowa
sprawdź

Wygodny montaż

Podobnie jak standardowe toalety, miski bezkołnierzowe są oferowane w formie wolnostojących i podwieszanych sanitariatów. Z zewnątrz niczym nie różnią się od miski WC z kołnierzem, dzięki czemu podłączyć je możemy do standardowych modeli odpływów i zestawów podtynkowych.

Producenci, wychodząc naprzeciw zwiększonym oczekiwaniom klientów, coraz częściej oferują modele swoich misek ustępowych w dwóch wersjach: standardowej i bezkołnierzowej. Co więcej, powierzchnia wewnętrzna ceramiki wyposażona jest w specjalną powłokę, która zapobiega osadzaniu się bakterii, zanieczyszczeń i  kamienia.