Miski bez rantów

Miski bez rantów

Miski WC bez rantów to ciekawa nowość od producentów ceramiki łazienkowej. Unikalny kształt pozwala na mniejsze zużycie wody do spłukiwania. Jakie jeszcze zalety posiadają bezrantowe miski ustępowe?
1:00 min
0
0

Bezrantowe miski WC nazywane są również bezkołnierzowym. Charakteryzują się prostszą konstrukcją niż standardowe toalety – są pozbawione rantu wokół misy. W praktyce oznacza to, że miska nie posiada trudno dostępnych zakamarków i przestrzeni, do których dostają się zanieczyszczenia. To sprzyja ograniczeniu rozmnażania bakterii i ułatwia utrzymanie higienicznej czystości w łazience. Taki innowacyjny kształt znacząco wpływa na zmniejszenie ilości wody zużywanej do spłukiwania nieczystości. Kształt misy równomiernie rozprowadza wodę po całym jej wnętrzu. Dzięki temu do pełnego spłukania toalety potrzebne jest mniej wody niż w przypadku standardowej miski wc.

Autor:
Redakcja
Data:
09.01.2019
Łazienka przy sypialni wykończona kamiennymi płytami
Miski bez rantów dostępne są w wielu kształtach, dzięki czemu bez problemu można dopasować model do stylu łazienki. Fot. Roca
Roca Inspira A327523000
Roca Inspira A327523000
Umywalka nablatowa Round, 37x37 cm
sprawdź
We dwoje w łazience
#We dwoje w łazience
sprawdź
Roca Inspira A34652800M
Roca Inspira A34652800M
Miska WC podwieszana Rimless Round Compacto Maxi Clean, 37x48x44 cm
sprawdź
Inspira
Inspira
Marka Roca
sprawdź

Wysoki standard higieny

Miski bezrantowe ze względu na swoje zalety są coraz popularniejsze wśród klientów. Ich konstrukcja zapobiegająca osadzaniu się nadmiarowi bakterii  i zanieczyszczeń sprawia, że dbanie o czystość w domowej toalecie staje się o wiele prostsze. Zyskujemy zdrowie i lepsze samopoczucie a oszczędność wody chroni nie tylko nasz portfel, ale wpływa pozytywnie na środowisko naturalne.

Miski wc bez rantów Dante Peonia
Berantowe miski wc to praktyczny wybór do każdej łazienki. Fot. Deante
Deante Peonia CDE 6BPW
Deante Peonia CDE 6BPW
Miska bidetowa
sprawdź
Peonia
Peonia
Marka Deante
sprawdź

Wygodny montaż

Podobnie jak standardowe toalety, miski bezkołnierzowe dostępne są w wersjach stojących i podwieszanych. Z zewnątrz niczym nie różnią się od miski WC z kołnierzem, dzięki czemu podłączyć je możemy do standardowych modeli odpływów i zestawów podtynkowych.

Producenci, wychodząc naprzeciw zwiększonym oczekiwaniom klientów, coraz częściej oferują modele swoich misek ustępowych w dwóch wersjach: standardowej i bezkołnierzowej. Co więcej, powierzchnia wewnętrzna ceramiki wyposażona jest w specjalną powłokę, która zapobiega osadzaniu się bakterii, zanieczyszczeń i  kamienia.

Podobne artykuły

Ceramika do małej łazienki
Urządzanie małych wnętrz jest sztuką kompromisu. W przypadku łazienek istotną kwestią jest wybór odpowiedniego wyposażenia...
czytaj więcej
Łazienka dla dużej rodziny
Łazienka to jedno z najbardziej intensywnie użytkowanych pomieszczeń w każdym domu. Przy wielu użytkownikach musi być szczególnie...
czytaj więcej