Umywalki do nowoczesnych wnętrz

Umywalki do nowoczesnych wnętrz

Urządzając przestrzenie naszych łazienek, zawsze staramy się połączyć funkcjonalność z estetycznym doborem materiałów i wyposażenia. Dzięki nowoczesnym produktom ceramicznym, niezależnie od wielkości naszego wnętrza, dobierzemy umywalkę o odpowiednim kształcie i rozmiarze. Sprawdzamy, jak wybrać najlepszy model i na co zwrócić uwagę przed zakupem.
2:00 min
0
1

Ceramika dedykowana do nowoczesnych wnętrz jest połączeniem wysokiej jakości materiałów oraz dopracowanego wzornictwa. Ciekawe formy urozmaicają przestrzeń, podkreślają charakter i styl naszego wnętrza stwarzając funkcjonalną strefę umywalkową. Do wyboru mamy modele o zaokrąglonych, łagodnych kształtach, kolekcje bazujące na kanciastych formach. Umywalki do nowoczesnych wnętrz różnią się sposobem montażu, materiałem z jakiego zostały wykonane. Wybór jest ogromny, więc bez problemu dopasujemy model odpowiadający naszym potrzebom.

Autor:
Redakcja
Data:
30.09.2019
Umywalka Excellent Orido w otoczeniu kamiennych szarości
Umywalki z kolekcji Orido z charakterystycznymi, cienkimi rantami we wnętrzach prezentują się niezwykle lekko. Fot. Excellent
Excellent Tuto MLEX.0104.800.GRBL
Szafka pod umywalkę nablatową, 80x50x45,7 cm
sprawdź
Tuto
Marka Excellent
sprawdź
Orido
Marka Excellent
sprawdź
Excellent Orido CEAC.3919.605.WH
Umywalka wisząca/nablatowa, 60 cm
sprawdź

Cienkie ranty

Modele z cienkimi rantami doskonale wpisują się w aktualne trendy w urządzaniu wnętrz. Umywalki z gamy Orido to produkty niezwykle uniwersalne. Nadają się zarówno do dużych, jak i małych łazienek oraz toalet, możemy wykorzystać je jako modele podwieszane, lub połączyć z praktyczną szafką. Możliwość montażu nablatowego oraz wiszącego stwarza nam przestrzeń do swobodnej aranżacji. Trzy modele o wymiarach: 60.5 × 47 x 13.5 cm, 80.5 x 47×13.5 cm oraz 110 × 46.5 × 14 cm cechuje oryginalna i praktyczna forma. Uwagę przykuwają cienkie boki zewnętrzne połączone z praktycznym, szerszym rantem, na którym znajduje się otwór montażowy na stojące baterie umywalkowe. Szersza krawędź stwarza dodatkową przestrzeń odstawczą, na której możemy umieścić mydelniczkę i inne kosmetyki oraz akcesoria pielęgnacyjne. Nowoczesne umywalki uzupełnia uniwersalny korek typu click-clack, dostępny w dwóch wariantach wykończenia – klasycznym chromie oraz bieli, dopasowanej do koloru umywalek, dzięki czemu pozostaje dyskretny i niewidoczny.

Dopracowane wzornictwo

W nowoczesnych wnętrzach warto postawić na oryginalne kształty umywalek. Miękkie, opływowe linie umywalki Filina 2.0 utrzymane są w modnej, organicznej stylistyce. W zestawieniu z wysokimi bateriami umywalkowymi oraz bateriami natynkowymi śnieżnobiała ceramika stworzy elegancką strefę umywalkową.


W nowoczesnych wnętrzach często decydujemy się na umywalki stawiane na blat. Wysoka, owalna forma umywalki Ronity to doskonała propozycja dla osób, które szukają modeli montowanych na blacie, posiadających praktyczny otwór montażowy na baterię sztorcową. Delikatnie zaokrąglone, cienkie krawędzie połączono z praktyczną przestrzenią odstawczą.

Umywalka nablatowa 63 cm Excellent Filina 2.0
Ceramiczną umywalkę Filina 2.0 montowaną na blacie, możemy zestawić z wysoką baterią umywalkową lub bateriami montowanymi na ścianie. Fot. Excellent
Filina 2.0
Marka Excellent
sprawdź
Excellent Filina 2.0 CEAC.630.420.WH
Umywalka nablatowa, 63 cm
sprawdź
Umywalka nablatowa 50 cm Excellent Ronity 50S
Umywalka meblowa Ronity z cienkim rantem posiada otwór na baterię umywalkową. Fot. Excellent
Excellent Ronity 50S CEAC.2901.500.WH
Umywalka nablatowa, 50 cm
sprawdź
Ronity
Marka Excellent
sprawdź

Umywalka wpuszczana w blat

Ten rodzaj umywalek możemy wykorzystać na dwa sposoby – zestawić z praktyczną szafką łazienkową lub wmontować w blat. Świetnie sprawdzą się umywalki Lupio oraz Hasko. Oba modele sprawdzają się w dużych i małych łazienkach, ponieważ ich szerokość nie przekracza 60 cm. Ceramika o miękkich, dopracowanych liniach dobrze będzie komponować się z eleganckim, drewnianym lub kamiennym blatem. Takie połączenie doda wnętrzom luksusowego charakteru. Umywalki świetnie sprawdzą się w połączeniu z bateriami natynkowymi.

Umywalka wpuszczana w blat 60 cm Excellent Lupio
Umywalka Lupio wpuszczana w blat stanowi praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Fot. Excellent
Excellent Lupio CEAC.3818.600.WH
Umywalka wpuszczana w blat, 60 cm
sprawdź
Lupio
Marka Excellent
sprawdź
Umywalka wpuszczana w blat 57 cm Excellent Hasko
Umywalkę ceramiczną Hasko możemy zestawić z wysokimi, montowanymi na blacie oraz natynkowymi bateriami. Fot. Excellent
Hasko
Marka Excellent
sprawdź
Keria
Marka Excellent
sprawdź
Excellent Keria AREX.2016CR
Bateria umywalkowa podtynkowa
sprawdź
Excellent Hasko CEAC.3718.570.WH
Umywalka wpuszczana w blat, 57 cm
sprawdź