Wanna wolnostojąca - pomysł na elegancką łazienkę

Wanna wolnostojąca - pomysł na elegancką łazienkę

Wanny wolnostojące kojarzą się przestronnymi łazienkami, przywołują na myśl eleganckie salony kąpielowe. Wanna Azario Alvero charakteryzuje się nowoczesnym, opływowym kształtem, który doskonale sprawdzi się także w mniejszych łazienkach.
3:00 min
0
0

Wanna Azario Alvero

Wanna Alvero Azario to model wykonany z akrylu. Opływowy kształt, płynne linie sprawiają, że wanna będzie ciekawym dopełnieniem wnętrz urządzanych w nowoczesnej stylistyce. Akryl jest odporny na zarysowania, specjalna powłoka sprawia, że wanny są odporne na osady z wody, zacieki z mydła. Wanny wykonane z akrylu są łatwe do utrzymania w czystości, w swojej strukturze mają składniki hamujące rozwój bakterii. W porównaniu z innym i wannami, modele akrylowe są bardziej higieniczne, polecane w szczególności dla alergików. Wanna akrylowa przez długi czas utrzymuje temperaturę wody.

Autor:
Redakcja
Data:
21.01.2020
Aktualizacja:
18.03.2022
Różowa łazienka z wanną wolnostojącą
Do aranżacji salonu kąpielowego możemy użyć różnorodnych materiałów wykończeniowych: tapety, farby, płytek. Dekoracyjna ściana za wanną podkreśli piękno ceramiki. Fot. Synage
Tubądzin Cielo e Terra Polvere Mat
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź
#Pink chic
sprawdź
IÖ Aurora
Bateria wolnostojąca, 85 cm
sprawdź
#Roślinne motywy
sprawdź
Tubądzin Cielo e Terra Bianco Mat
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x119,8 cm
sprawdź
Azario Alvero
Wanna wolnostojąca, 150x72 cm
sprawdź
Bateria wannowa wolnostojąca IÖ Aurora
Wysoka bateria wolnostojąca dodaje wnętrzu elegancji. Fot. Synage
Aurora
Marka IÖ
sprawdź
Alvero
Marka Azario
sprawdź
Azario Alvero
Wanna wolnostojąca, 150x72 cm
sprawdź
Paradyż Moonlight Bianco Ściana Kafel
Płytka ścienna, 9,8x19,8 cm
sprawdź
IÖ Aurora
Bateria wolnostojąca, 85 cm
sprawdź

Bateria wannowa Azario Aurora

Jednouchwytowa, wolnostojąca bateria wannowa Aurora montowana w posadzce, jest eleganckim dopełnieniem delikatnej formy wanny Alvero. Nowoczesny kształt korpusu baterii, płynna linia wylewki sprawia, że doskonale komponuje się z formą wanny. Ergonomiczny uchwyt pomaga nam w precyzyjnej regulacji strumienia wody oraz temperatury. Razem w parze z dopracowanym wzornictwem, idą wysokie parametry techniczne: perlator Neoperl, ceramiczna głowica o wysokim przepływie wody, stały dostęp rewizyjny. Bateria Azario Aurora została pokryta chromowaną, łatwą do utrzymania w czystości powłoką.

Montaż wanny i baterii wolnostojącej

Montaż tego typu wyposażenia, najlepiej przewidzieć na wczesnym etapie budowy, tak, żeby we właściwy sposób rozplanować instalację wodno-kanalizacyjną. Jeśli w naszym domu decydujemy się na ogrzewanie podłogowe, ten fakt również powinniśmy uwzględnić podczas planowania wanny wolnostojącej. Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniej odległości od ścian i pozostałego wyposażenia, która zagwarantuje nam swobodny dostęp do wanny i baterii z każdej strony. Montaż każdego wyposażenia w łazience powinien przebiegać zgodnie z instrukcją obsługi dołączonej do produktu. Wanna powinna być dobrze wypoziomowana, przed użytkowaniem powinna zostać wykonana próba szczelności.

Wanna wolnostojąca, 150x72 cm

 
-17%
IÖ Aurora

Bateria wolnostojąca, 85 cm

2 749,40 PLN 2 279,00 PLN

Dostępność: 9 szt.

Jak czyścić wanny akrylowe?

Odpowiednia pielęgnacja wanien akrylowych pozwoli nam na długi czas zachować ich nienaganny wygląd. Dobrze sprawdzą się odpowiednie środki czystości, przeznaczone do powierzchni wykonanych z akrylu.Wanien wykonanych z akrylu nie należy używać mleczek do czyszczenia, proszków, środków z mikrogranulki, które niosą ze sobą ryzyko porysowania wanny. Do czyszczenia wanien nie powinniśmy używać środków z acetonem, alkoholem i amoniakiem, które mogą uszkodzić warstwę akrylu. Na co dzień wanny akrylowe po kąpieli możemy przecierać płynem do mycia naczyń lub wodą z mydłem używając do tego miękkiej ściereczki.

Azario Alvero - wanna wolnostojaca
Do wanny wolnostojącej możemy dopasować baterię umieszczoną na ścianę. Fot. Synage
Azario Alvero
Wanna wolnostojąca, 150x72 cm
sprawdź
Azario Neutro White
Płytka ścienna, 29x100 cm
sprawdź
Azario Neutro White Reglar
Płytka ścienna, 29x100 cm
sprawdź
Azario Neutro Sand
Płytka podłogowa, 59,5x59,5 cm
sprawdź
Neutro
Marka Azario
sprawdź
La Torre Profili 45040R
Bateria wannowa podtynkowa z natryskiem
sprawdź

Podobne artykuły

Wanna z parawanem – rozwiązania dla wymagających
To zestaw do zadań specjalnych, który docenia coraz więcej użytkowników nowoczesnych łazienek. W niewielkich wnętrzach trudno...
czytaj więcej
Wanna do każdej łazienki
Fani gorącej kąpieli w pachnących bąbelkach zgodnie twierdzą, że nie ma lepszego sposobu na relaks po pracowitym dniu. Wiele...
czytaj więcej