Umywalka Ravak Classic II 1300 XJX01113000
Umywalka Ravak Classic II 1300 XJX01113000 rys techniczny
marka
kolekcja
Ravak Classic II 1300 XJX01113000
Umywalka konglomeratowa dwukomorowa, z otworami, 130 cm, biała
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
Brak produktu w magazynie Zainteresował Cię? Skontaktuj się z nami.
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Szerokość umywalki:
130 cm
Materiał:
Konglomerat
Kształt:
Prostokątna
Dokładny wymiar - Głębokość:
450 mm
Dokładny wymiar - Szerokość:
1300 mm
Dokładny wymiar - Wysokość:
158 mm