Umywalka Ravak Classic II 700 XJX01170000
Umywalka Ravak Classic II 700 XJX01170000 wiz
Umywalka Ravak Classic II 700 XJX01170000 rys techniczny
marka
kolekcja
Ravak Classic II 700 XJX01170000
Umywalka z konglomeratu marmurowego, 70x45 cm, biała
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
Brak produktu w magazynie Zainteresował Cię? Skontaktuj się z nami.
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Szerokość umywalki:
70 cm
Materiał:
Konglomerat
Kształt:
Prostokątna
Dokładny wymiar - Głębokość:
450 mm
Dokładny wymiar - Szerokość:
700 mm
Dokładny wymiar - Wysokość:
174 mm