Umywalka Ravak Classic II 800 XJX01180000
Umywalka Ravak Classic II 800 XJX01180000 wiz
Umywalka Ravak Classic II 800 XJX01180000 rys techniczny
marka
kolekcja
Ravak Classic II 800 XJX01180000
Umywalka kompozytowa, 80x45 cm, biała
cena brutto za 1 szt.
wartość produktu
Brak produktu w magazynie Zainteresował Cię? Skontaktuj się z nami.
Obsługa klienta, pon - pt 8:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na to, aby Synage sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Składowej 12:
KLAUZULA INFORMACYJNA
WIĘCEJ
DANE TECHNICZNE
Szerokość umywalki:
80 cm
Materiał:
Kompozyt
Kształt:
Prostokątna
Dokładny wymiar - Głębokość:
450 mm
Dokładny wymiar - Szerokość:
800 mm
Dokładny wymiar - Wysokość:
174 mm