Zlewozmywaki Grohe

Mariaż stylu i funkcjonalności

Zlewozmywaki Grohe

Wykańczasz swoje nowe mieszkanie? A może przymierzasz się do remontu starego i planujesz aranżację kuchni? W natłoku rzeczy, którymi będziesz musiał się zająć, nie możesz zapomnieć o najistotniejszym elemencie kuchni, czyli o zlewozmywaku. Bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czasu potrafimy przy nim spędzić, myjąc naczynia lub płucząc owoce czy warzywa. To prawdziwe serce każdej powierzchni kuchennej, które powinno spełniać dwa fundamentalne warunki: pasować do aranżacji wnętrza i być praktycznedla jegoużytkowników. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą produkty kuchenne GROHE.
1:00 min
0
0
Zlewozmywak z zintegrowanym ociekaczem
fot. Grohe

Szeroki wybór

Szeroki asortyment Grohe daje Ci pełną dowolność w wyborze produktu, który zaspokoi zarówno Twoje estetyczne, jak i praktyczne potrzeby oraz oczekiwania co do funkcjonalności. W ofercie producenta znajdziesz zlewozmywaki w najróżniejszych stylach, rozmiarach i cenach. Wśród nich, niezawodne modele do standardowej instalacji, eleganckie zlewy do montażu nablatowego i podblatowego oraz kompaktowe, duże modele z dwiema komorami, a także zlewozmywaki ze zintegrowanymi ociekaczami. Wybierz wariant,który perfekcyjnie uzupełni wnętrze Twojej kuchni i najlepiej wkomponuje się w otoczenie.

Elegancka bateria kuchenna jednouchwytowa
fot. Grohe

Wygoda użytkowania

Zlewozmywaki Grohe w harmonijny sposób łączą w sobie nienaganną estetykę z ogromną funkcjonalnością. Dostępne modele mają aż szesnaście centymetrów głębokości, co bardzo ułatwia mycie także większych naczyń. W trosce o najwyższy komfort użytkownika, w każdym modelu zamontowano sterowany zestaw odpływowy, który umożliwia opróżnienie pojemnika bez maczania dłoni w zabrudzonej wodzie.

W trosce o trwałość

Grohe Star Light to gwarancja najwyższej jakości, opartej na najnowocześniejszych technologiach produkcji. Zlewozmywaki Grohe wykonano ze stali nierdzewnej, pokrytej srebrzystą powłoką, która zabezpiecza przed zarysowaniami i zmatowieniem. Dzięki wysokiej zawartości chromu i niklu, stal charakteryzuje się wyjątkowo jasnym odcieniem, oraz sprawia, że produkty są bardziej odporne na rdzę i korozję. Innowacyjna technologia szczotkowania gwarantuje natomiast, że błyszcząca i stalowa powierzchnia jest wyjątkowo gładka, co bardzo ułatwia jej czyszczenie. Decydując się na produkty Grohe zyskujesz pewność, że wybierasz zlewozmywak, który będzie niezawodny i posłuży Ci przez długie lata.

Nowoczesny zlewozmywak z ociekaczem
fot. Grohe

GROHE Quick Fix –łatwość montażu

Czy zlewozmywaki GROHE dasz radę zamontować w kuchni bez pomocy specjalisty? Oczywiście! Proces instalacjijest bardzo prosty, a podczas projektowania zlewozmywaków zadbano o to, aby system zawierał pełen zestaw montażowy. Co istotne, dzięki dwóm otworom na baterię, większość modeli GROHE można zamontować obustronnie. To niezwykła praktyczna funkcjonalność, która pozwala na znacznie większą swobodę w trakcie projektowania kuchni. Kuchnia Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Minimalizm i funkcjonalność zamknięta w lśniącej powierzchni
fot. Grohe

GROHE Whisper – cisza podczas korzystania

Zlewozmywaki GROHE powstały po to, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Pod spodem każdego z modeli zamontowana została specjalna warstwa izolacyjna. Dzięki niej, hałas wywoływany przez strumień wody, a także garnki, patelnie, czyinne rzeczy znajdujące się wewnątrz komory, został ograniczony do minimum. Korzystanie ze zlewu nigdy wcześniej nie było tak przyjemne!

GROHE–to dużo więcej

Warto pamiętać, że produkty kuchenne GROHE to nie tylko zlewozmywaki. Jeżeli podczas projektowania swojej kuchni, dążysz do aranżacji, która w perfekcyjny sposób łączy wygodę, funkcjonalność i walory wizualne, w portfolio firmy GROHE znajdziesz również baterie i systemy kuchenne.

MATERIAŁ PARTNERA